2050TL'ye PlayStation 4 alınır mı?

2000 lira için PS4 güzel fiyat hatta bedava, ayrıca birkaç oyun dediğinin tamamı efsane hikayesi olan oyunlar. Açıkçası çoluk çocuk için üretilmiş gibi olan Xbox Game Pass yaklaşık 1-2 yıla kadar kendini toplayamaz.

Ayrıca yazın PS4 için cfw çıktığı zaman PS1-2-3'ün de tüm oyunlarını oynatacak.

Şimdi mantıksız mı?

Hocam bir de PS4 alırken nelere dikkat etmeliyim acaba biliyor musunuz?

Hocam bir de PS4 alırken nelere dikkat etmeliyim acaba biliyor musunuz?
Fat alacaksan mat olsun. Parlak alma üstü piyano black olan. Kollarına bakman lazım ve 500 GB olsun yetmezse elindeki 500 diski satıp 1TB sıfır alırsın. 1TB ilanların çoğu sallamasyon fiyat ve eski disk.

Fat alacaksan mat olsun. Parlak alma üstü piyano Black olan. Kollarına bakman lazım ve 500 GB olsun yetmezse elindeki 500 diski satıp 1TB sıfır alırsın. 1TB ilanların çoğu sallamasyon fiyat ve eski disk.

PS4 alırken 500GB alsam normal bilgisayara takılan USB ile bilgisayarlarda kullanılan HDD'lerden takıp kullanabilir miyim?

2000 lira için PS4 güzel fiyat hatta bedava, ayrıca birkaç oyun dediğinin tamamı efsane hikayesi olan oyunlar. Açıkçası çoluk çocuk için üretilmiş gibi olan Xbox Game Pass yaklaşık 1-2 yıla kadar kendini toplayamaz.

Ayrıca yazın PS4 için cfw çıktığı zaman PS1-2-3'ün de tüm oyunlarını oynatacak.

Şimdi mantıksız mı?

Xbox Activison ı satın aldı.
Oyunları çoluk çocuk için üretilmiş oyunlar değil.
Cal of duty oyunun yeni serilerini Xbox'da görebileceğiz.
Bethesda Studio'yu da satın aldı. Bu yıl bunlara çok yatırım yaptı Microsoft.
Dediğiniz gibi çoluk çocuga göre bir sürü oyun var.
Adam akıllı oyunlar da var. Önümüzde ki yıllar daha da gelişeceğine eminim.

Xbox Activison ı satın aldı.
Oyunları çoluk çocuk için üretilmiş oyunlar değil.
Cal of duty oyunun yeni serilerini Xbox'da görebileceğiz.
Bethesda Studio'yu da satın aldı. Bu yıl bunlara çok yatırım yaptı Microsoft.
Dediğiniz gibi çoluk çocuga göre bir sürü oyun var.
Adam akıllı oyunlar da var. Önümüzde ki yıllar daha da gelişeceğine eminim.
Bundan sonraki çıkacak PS 4 oyunları dahil hepsi bitirilirse o zaman satılıp XSS alınır. Ancak o zaman olur bana göre.

Bundan sonraki çıkacak PS 4 oyunları dahil hepsi bitirilirse o zaman satılıp XSS alınır. Ancak o zaman olur bana göre.

Ben de zamanın da PS4 alınır Xbox alınmaz diyordum. Xbox'ı araştırınca bunun böyle olmadığını gördüm.
Özel oyunları da oynamak istediğimden önce Series S alacağım istediğim tüm oyunları oynayıp satıp PS4 alma fikri var kafamda.
Nasipse yazın Series S almayı planlıyorum. Özel oyunların acelesi yok.

Öncelikle merhaba PlayStation 4 almayı düşünüyorum fakat kafamda bazı sorular var. Bu PlayStation'u aldıktan sonra kırdırmayı düşünüyorum kırdırdıktan sonra istersem kendim CD'si ile aldığım Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'yi takarak oynayabilir miyim ve bu kırdırma sistemi nasıl gerçekleşiyor kırıldığı gibi istediğim tüm oyunları yükleyebilir miyim ve kırdırdıktan sonra internete bağlanabilir miyim? Ayrıca Spider-Man: Miles morales gibi oyunları oynamayı çok istiyorum fakat bir süre sonra takılıyor gibi bir şey duymuştum böyle bir sorun var mı?
Oynarsınız ama sakın kırdırtmayın. Sürümü 9.00 altıysa evde kendiniz kırabiliyorsunuz. İnternette tonla videosu var. Evet CD'leri de oynayabiliyorsunuz.

Biraz daha araştırdım da oyun yüklerken PKG dosyaları üzerinden yüklenebilir diyor PKG dosyası dediği nedir?

Geri
Yukarı