2060 FPS değerleri

xienion

Hectopat
Valorant oyununda 150 200 FPS alıyorum. Ayrıca her oyun başı 15 FPS olup tekrar yükseliyor. 8 GB RAM kullanıyorum. Bu yüzden mi oluyor FPS değerlerim normal mi?

Valorant oyununda 150 200 FPS alıyorum. Ayrıca her oyun başı 15 FPS olup tekrar yükseliyor. 8 GB RAM kullanıyorum. Bu yüzden mi oluyor FPS değerlerim normal mi?

8 GB kullanmayın drop yiyorsunuz yüksek ihitimalle.

Biraz ekran fotoğrafı atabilir misiniz ? ve sistem gereksinimlerini yazmamışsınız tam olarak.Aynı özelliklere sahip sistemimiz var isterseniz karşılaştıralım fakat bilgi yetersizliği var burada.

Sanmıyorum bende 8 GB RAM var 2666 MHz bir sıkıntı yok benim ekran katım GTX 1650 Full ayarlarda keskin ayarlarda 65 FPS alıyorum eğer en düşüğe aldımmı 260- 300 FPS alıyorum.

FPS değerleriniz RAM'ın hızına, İşlemci'nin gücüne, SSD-HDD kullanmanıza göre değişiklik gösterir. Aldığınız FPS değerleri yeterli olduğundan bence endişe edilecek bir durum yok.

8 GB kullanmayın drop yiyorsunuz yüksek ihitimalle.

En yakın zamanda 16 yapayım o zaman.
Biraz ekran fotoğrafı atabilir misiniz? Ve sistem gereksinimlerini yazmamışsınız tam olarak. Aynı özelliklere sahip sistemimiz var isterseniz karşılaştıralım fakat bilgi yetersizliği var burada.

Ryzen 5 3500X, 8 GB RAM, 480 GB SSD, 2060 6 GB ekran kartı.
Valorant'ta en fazla 8.4 GB RAM kullanımı gördüm arkada ugulamalar açıkken. Sıcaklık nasıl?

Bakmadım bakayım hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı