2060 Lol FPS değerleri normal mi?

401165

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar, 2060 ekran kartı, i5 10400F işlemcim var. LoL'de kaç FPS almam gerekiyor? Benim FPS'im fightlarda 130'lara kadar düşüyor. Driverlar güncel, bu FPS düşüşü sizce normal mi?

Öncelikle merhaba arkadaşlar, 2060 ekran kartı, i5 10400F işlemcim var. LoL'de kaç FPS almam gerekiyor? Benim FPS'im fightlarda 130'lara kadar düşüyor. Driverlar güncel, bu FPS düşüşü sizce normal mi?
Normal hocam. Benim 3050'de 140 civarı veriyor. GPU 50% bile olmuyor oyunda.

Raminiz tek kanalsa normal. Ben laptop için konuşuyorum ama çift kanal yaptığımda fps lolde 140 tan 200, 240 a kadar çıktı. Cs go da falan da aynı şeyi yaşadım.

Bendede aynısı sorun var sabit fpsim varken,3 4 gündür düşüyor dk 13 15 05 10 fps oldugunu gördüm oyunda şuan genel olarak var sanırım,yayıncılarda falan var.

Normal. Sistem performansını ortaya çıkartacak bir oyun değil. Eski ve verimsiz oyun motoru var.
Verimsiz değil. CPU odaklı bir oyun motoru, eski bilgisayarlara destek veriyorlar çünkü pazarları o alanda ve FPS kilidi var. Şimdi anlatmamın uygun olmayacağı bir yolla açtığımda çerçevesizde R3 3200G ile 300 FPS'leri aldım.

Raminiz tek kanalsa normal. Ben laptop için konuşuyorum ama çift kanal yaptığımda fps lolde 140 tan 200, 240 a kadar çıktı. Cs go da falan da aynı şeyi yaşadım.

CS:GO için ben de 2. RAM satın aldım. Uyum sorunu yaşamadım bilgisayar açıldı. Önce ki RAM miktarı 8GB idi ve single. Şimdi toplam 16GB ve dual olmasına rağmen CS:GO'da 5 FPS bile fark göremedim :) Açıkcası şaşırdım. YouTube'da videolar izledim ve 50-100 fps arası fark ettiğini görmüştüm. Gerçekten abartmıyorum 5 FPS bile değişmedi.

CS:GO için ben de 2. RAM satın aldım. Uyum sorunu yaşamadım bilgisayar açıldı. Önce ki RAM miktarı 8 GB idi ve Single. Şimdi toplam 16 GB ve Dual olmasına rağmen CS:GO'da 5 FPS bile fark göremedim :) açıkçası şaşırdım. YouTube'da videolar izledim ve 50-100 FPS arası fark ettiğini görmüştüm. Gerçekten abartmıyorum 5 FPS bile değişmedi.

8 GB'dan 16 ya geçince fark olmaması imkansız aga sen fark edememişsindir.

CS:GO için ben de 2. RAM satın aldım. Uyum sorunu yaşamadım bilgisayar açıldı. Önce ki RAM miktarı 8GB idi ve single. Şimdi toplam 16GB ve dual olmasına rağmen CS:GO'da 5 FPS bile fark göremedim :) Açıkcası şaşırdım. YouTube'da videolar izledim ve 50-100 fps arası fark ettiğini görmüştüm. Gerçekten abartmıyorum 5 FPS bile değişmedi.
Gerçekten ilginç. Fps Cs go'da 70'lere kadar düşüyorken sanırım şimdi en az 150 falan alıyorum. Genelde 200'lerde dolaşıyor. Ben de de Valorant'ta hiç fps farkı olmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı