2060 MSI Ventus XS ekran kartı için kasa fanı önerisi

Mert1337

Hectopat
Merhabalar. RTX 2060 MSI Ventus XS ekran kartım var çoğu oyunda 80 82 derece oluyor kasam: Cooler Master MB 520 ARGB bu ekran kartını soğutucak kasa fanı önerisi yapar mısınız 2 tane almayı düşünüyorum kasanın üst kısmına takacağım işlemcim de 80 85 derece oluyor onun için de ayrı bir işlemci fanı alacağım teşekkürler.

3 tane öne 1 tane arkaya Artics p12. en iyi fiyat performans ürünlerinden birisi. İşlemci fanı olarak fuma 2 al olduça sessiz ve F/P bir build oluyor.

3 tane öne 1 tane arkaya Artics p12. en iyi fiyat performans ürünlerinden birisi. İşlemci fanı olarak fuma 2 al olduça sessiz ve F/P bir Build oluyor.

Merhaba ilk olarak bahsettiğiniz kasa fanını kasanın üstüne taksam 2 tane alsam ekran kartı soğur mu? 2. olarak da işlemcim i5 10600 bu işlemciye de fan olarak Snowman T6 Ultra buldum yeterli olur diye düşünüyorum.

Merhaba ilk olarak bahsettiğiniz kasa fanını kasanın üstüne taksam 2 tane alsam ekran kartı soğur mu? 2. olarak da işlemcim i5 10600 bu işlemciye de fan olarak Snowman T6 Ultra buldum yeterli olur diye düşünüyorum.

Ekran kartı için undervoltage işlemi uygulayabilirsiniz. Stok hali ile çok fazla fark edecektir oldukça serin çalışacaktır. Tabi dediğiniz soğutucuda olur ama sesi daha fazladır. Önce normal fanları düzeltmenizi öneririm sonra üste ekstra fan takabilirsiniz.

Ekran kartı için undervoltage işlemi uygulayabilirsiniz. Stok hali ile çok fazla fark edecektir oldukça serin çalışacaktır. Tabi dediğiniz soğutucuda olur ama sesi daha fazladır. Önce normal fanları düzeltmenizi öneririm sonra üste ekstra fan takabilirsiniz.

Undervoltage dediğiniz işlem performans düşürür mü?

Belki birkaç FPS fedakarlık yapabilirsiniz ama elinizde stabil ve serin çalışan bir kart olacak bence değer. Performans kaybı olmaz kısaca.

Yeni konular

Geri
Yukarı