2070 Super 77 derece

kado1082

Picopat
Kartım EVGA 2070 Super XC Gaming model. 2 fanlı kasam iCUE 465X ve içine bir tane daha fan koydum hatta. Ve Ark oynarken Epic ayarlar 2K %80 %100 kullanım arası 77 dereceleri görüyor çıksa Max 78 olur ama üstü olmaz. Sizce normal mi?

Çok da endişelenecek değerler değil. 80 üstüne çıkarsa sıkıntı. Genel olarak düşürmek isterseniz özel fan profili tanımlayabilirsiniz. Yinede sorun sadece ekran kartında mı diye merak ediyorsanız işlemci sıcaklığına da bakın isterseniz. Daha net anlayabiliriz.

Çift fanlı modellerde sıcaklık 80 dereceye dayanabiliyor. Endişelenecek bir şey yok. Garantisi bittiyse termal macun yenileyebilirsin.

İnternetten şimdi baktım da kasanız mesh değil gibi. Keşke TD500 alsaydınız. Yine de endişe edecek bir şey yok.
Çift fanlı modellerde sıcaklık 80 dereceye dayanabiliyor. Endişelenecek bir şey yok. Garantisi bittiyse termal macun yenileyebilirsin.
Daha kart çıkalı 2 yıl olmadı ki nasıl garantisi bitsin?

3

3 Aylık.
Çok da endişelenecek değerler değil. 80 üstüne çıkarsa sıkıntı. Genel olarak düşürmek isterseniz özel fan profili tanımlayabilirsiniz. Yinede sorun sadece ekran kartında mı diye merak ediyorsanız işlemci sıcaklığına da bakın isterseniz. Daha net anlayabiliriz.

MSI afturburner indiremem mavi ekrana neden oluyor bende sorunlu.

3

3 Aylık.

AMD' nin kendi Radeon Software uygulaması var. Nvidia tarafında da benzer bir çözüm olduğunu düşünüyorum fan hızlarını kontrol etmek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı