2070 Ventus GP UV değerleri nasıl?

359149

Hectopat
Makaleler
4
Değerler.png

2070 Ventus GP kullanıyorum. Bu şekilde 42 mh civarında hız alabiliyorum. Bir sorun var mıdır? Yaklaşık 125W güç harcıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1023324

2070 Ventus GP kullanıyorum. Bu şekilde 42 mh civarında hız alabiliyorum. Bir sorun var mıdır? Yaklaşık 125W güç harcıyor.
Sıcaklığınız yüksek. Daha yüksek bellek hızında 43 derece alıyorum.
Ayrıca ekran kartınız güncel değil belirtmek isterim.

Konuyla alakasız ama bir soru sormak istiyorum size: Ekran kartınızı ne kadara almıştınız?
Zamanında 3800 TL'ye almıştım sanırım. Ekim gibi olması lazım.
Güzel görünüyor, VRM sıcaklıkları nasıl?
78 civarında dolaşıyordu sanırım. Bir sorun çıkarır mı bu ayarlar?
Sıcaklığınız yüksek. Daha yüksek bellek hızında 43 derece alıyorum.
Ayrıca ekran kartınız güncel değil belirtmek isterim.
Güncellemeyi unutuyorum hep. Aklımda. Kasam iyi değil, bu yüzden yüksek sıcaklık alıyorum.

Bence değerler iyi değil, fanların %80 kullanımdayken VRM'lerin 78 olması fazla, undervolt yaptın mı? Yapmadıysan video bıraktım yapmayı dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence değerler iyi değil, fanların %80 kullanımdayken VRM'lerin 78 olması fazla, undervolt yaptın mı? Yapmadıysan video bıraktım yapmayı dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
UV mümkün olduğunca yaptım. Kasa ve ekran kartının soğutması pek iyi değil. Bakayım videoya yapmaya çalışırım. Sıcaklık haricinde bir sorun var mıdır?

UV mümkün olduğunca yaptım. Kasa ve ekran kartının soğutması pek iyi değil. Bakayım videoya yapmaya çalışırım. Sıcaklık haricinde bir sorun var mıdır?
MH değeriniz olması gerektiği gibi. Sıcaklığı düşürürseniz ekran kartınızın uzun vadede daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı