20'lik diş ağrı yapıyor

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Aslında doktor bir sorun olmayacağını, çekime bile gerek olmadığını söylemişti 8-9 ay önce, 6 ay sonra kontrol için randevu al demişti ancak virüs sebebi ile zar zor aldığım randevu da iptal olmuştu muayene için.

Sabahtan beri neden bilmiyorum ama bir şey yerken 20'lik ağrıyor (sol üst), sebebi 20'lik diş olabilir mi? Diş kökünün ağrıdığını çok net hissediyorum. Bu durumda diğer dişleri iterek yerinden oynatma, yamukluk durumu yaşatma riski de var sanırım. Sıcak-soğuk tüketiminde bir problem yok.

Son düzenleme:
Ağrı devam ederse en yakın zamanda dişçiye gitmeni tavsiye ederim. Beklersen iltihapa kadar yolu var.

Diş hastanesine randevu almak istiyorum ama hiçbir bölüme randevu alamıyorum mükemmel. Konuyu açarken hafif ağrı vardı fakat şu an çok daha şiddetli, konuşamaz düzeye geldim resmen. Ama ne bir şişme var ne de iltihap fark edebildim...

Benim ilk dolgu yapılmıştı. İltihaplandı kronik sonunda çektirdim zor oldu.

Geçmiş olsun. Şu an biraz daha hafifledi, iyi ki sabaha daha da artmadı artar diye düşünüyordum ağrı. Sırf çay içerek kahvaltı yapabildim ya. :D

+
Ara ara ağır ağrılar geliyor fakat genellikle hafif ağrı var.
Randevu alamıyorum fakat hastaneye gidip bilgi alacağım, normal bir durum değil bence bu.

Son düzenleme:
Hiç uzatmadan özele aga. Hastanelerde risk var zaten. Adım atacak yer yok bazı hastanelerde. Bir de gider gitmez çekmeyecekler. 1 hafta 10 gün antibiyotik kullandıracaklar. Yarın ilk iş görüşmelerine başla. Önce devletle görüş sonra özele fiyat sorup özelle görüş.

Hiç uzatmadan özele aga. Hastanelerde risk var zaten. Adım atacak yer yok bazı hastanelerde. Bir de gider gitmez çekmeyecekler. 1 hafta 10 gün antibiyotik kullandıracaklar. Yarın ilk iş görüşmelerine başla. Önce devletle görüş sonra özele fiyat sorup özelle görüş.

Dostum özele gidecek olsam konuyu açmadan aynı gün içerisinde zaten giderdim. Benim derdim "sırf diş hastanesi olan büyük devlet hastanesi" ile.
"Fark etmez" olarak alan seçiyorum ama hiçbir şekilde randevu alınamıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı