20M CAT6-CAT7 kablo önerisi

ekndmn

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 20M CAT6 veya CAT7 kablo arayışındayım. Ev içinde kullanacağım. Aktif kullandığım internet 200Mbps ama imkanlar dahilinde ileride olacak 10Gbps gibi hızlara ulaşımın kolaylaşması durumunda tekrar kablo aramamak için CAT7 de listemde(hiç olmazsa 1Gbps). Öneri dışında sorumda var açıkçası. Kablolardaki MHz'nin doğrudan internete etkisi nedir? Hangisinde daha düşük ping sonuçları alırım? Ve 20 metrede CAT6'dan aldığım verimde bir kayıp olur mu?

Bunun dışında kablo önerilerinizi bekliyorum. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli kabloları önermenizi bekliyorum. Bütçe sınırı yok. Lakin uzunluk 20 metre olmak zorunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim kullanıyorum memnunum.
Edit: Yanlış atmışım düzelttim
Fiyatından dolayı ilgimi çekmişti, incelemiştim. Ama internet yorumlarında malzeme kalitesi hakkında olumsuz çok yorum gördüm. Herhangi bir kopma, ping veya başka sorunlar yaşadınız mı ?

Fiyatından dolayı ilgimi çekmişti, incelemiştim. Ama internet yorumlarında malzeme kalitesi hakkında olumsuz çok yorum gördüm. Herhangi bir kopma, ping veya başka sorunlar yaşadınız mı ?
Ben şuana kadar bir sorun yaşamadım alalı 2 yıl oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı