21.000 TL laptop önerisi

Bütçe
21,000
Hocam ileride takarsınız boşta M.2 yuvası var.

Beni anlamadınız önemli olan M.2 yuvası değil 21, 000TL verince 512 GB SSD olması biz Monster'den toplam toplu bir şekilde 8 tane laptop aldık ve 2 laptopun 1TB'lık M.2 SSD'sini hediye ettiler tabii başka değişikliklerde vardı kısmet olursa seneye bir 7-8 tane daha alacağız işler planladğımız gibi giderse o zaman benimkini de aradan çıkartırım.

Beni anlamadınız önemli olan M.2 yuvası değil 21, 000TL verince 512 GB SSD olması biz Monster'den toplam toplu bir şekilde 8 tane laptop aldık ve 2 laptopun 1TB'lık M.2 SSD'sini hediye ettiler tabii başka değişikliklerde vardı kısmet olursa seneye bir 7-8 tane daha alacağız işler planladğımız gibi giderse o zaman benimkini de aradan çıkartırım.
Hocam başka RTX 3070' li bulamadım bu fiyata doğru düzgün. Bi' TUF Dash var onun işlemcisi kötü. Bu attığım hem MAX-P( En güçlü RTX 3070) hem kasası TUF' tan iyi. Bütçe 23k olursa 1 TB olur.
Hocam başka RTX 3070' li bulamadım bu fiyata doğru düzgün. Bi' TUF Dash var onun işlemcisi kötü. Bu attığım hem MAX-P( En güçlü RTX 3070) hem kasası TUF' tan iyi. Bütçe 23k olursa 1 TB olur.
Değmez yani.

Hocam başka RTX 3070'li bulamadım bu fiyata doğru düzgün. Bi' TUF dash var onun işlemcisi kötü. Bu attığım hem Max-P( en güçlü RTX 3070) hem kasası TUF'tan iyi. Bütçe 23K olursa 1 TB olur.

Değmez yani.

Haklısınız hocam benim sadece demek istediğim şey 21, 000TL'lik laptopa bile 500GB SSD koymaları biraz tuhafıma gitti bence gerçekten bütçeye göre az SSD ama bu fiyat aralığında alınabilecek iyi laptoplardan.
Ben sanırım 1 sene daha erteleyeceğim pek oyun oynamıyorum zaten genelde iş yerinde kullanıyorum şu an kullandığım laptop hala kasma yapmadan götürüyor beni sadece biraz fazla ısınmaya başladı son birkaç yıldır seneye büyük ihtimal Monster markasını tercih edeceğim toplu alınca piyasadan biraz uyguna alıyoruz bu sene motorumu alıp kısmet olursa seneyede laptopumu alacağım seneye aynı konu hakkında görüşmek üzere :)

Yeni konular

Geri
Yukarı