21,50 TL oyun önerisi

Cordy

Hectopat
Daha fazla  
40 TL'em vardı 18,50'sine BTD 6 aldım geriye 21,50 kaldı. Ne oynayabilirim bu parayla?

4 TL daha koy R6 al. Witcher 3 öneririm ama almayan kalmamıştır, Insurgency sandstrom ben oynamıyorum ama 1 saat deneyim etmiştim ve güzeldi gerçekçiydi. Onun dışında EU4, HOI4 falan. Hepsi sizde varsa az daha koyup hunt showdown alabilirsiniz hastasıyım o oyunun çok iyi. Bana soracak olursanız az daha para biriktirip RDR2 almak daha mantıklı ama saydıklarım da güzel oyunlardır çoğu multiplayer olsa da sizi ortama sokacaktır. Tomb Raider serisi olmayan kalmamıştır ama eğer bilmiyorsanız onu da ekleyim. Diyelim hiçbirini sevmediniz; Deep rock galactic ve sleeping dogs Definitive Edition. Sleeping dogs yerine Deus Ex: Mankind Divided olabilir artık gene olmadıysa ben daha bir şey bilmiyorum :D .

4 TL daha koy R6 al. Witcher 3 öneririm ama almayan kalmamıştır, Insurgency sandstrom ben oynamıyorum ama 1 saat deneyim etmiştim ve güzeldi gerçekçiydi. Onun dışında EU4, HOI4 falan. Hepsi sizde varsa az daha koyup hunt showdown alabilirsiniz hastasıyım o oyunun çok iyi. Bana soracak olursanız az daha para biriktirip RDR2 almak daha mantıklı ama saydıklarım da güzel oyunlardır çoğu multiplayer olsa da sizi ortama sokacaktır.
Hunt Showdown için iki kişi lazım diye biliyorum ama tam emin değilim. Az daha koyup nasıl RDR2 alsın? adamın 21 TL'si var sen 200 TL'lik oyun al diyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı