21 bin 965 Türkiye vatandaşı ABD’ye iltica etti

detista

Megapat
Makaleler
31
Yer
İstanbul
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haber kaynağı:

Böyle bir yönetim varken, çok normal yani.

Edit: Türkiye vatandaşı da ne oluyor? Türk vatandaşı demek çok mu zor? Türk kelimesinden niye bu kadar rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum. Geçenlerde malum kişi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için de, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti demişti. Yakında Türkiye Lirası ve Türkiye dili, gibi ifadeler görürsem şaşırmam.

Edit: Türkiye vatandaşı da ne oluyor? Türk kelimesinden niye bu kadar rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum. Türk vatandaşı demek çok mu zor? Geçenlerde malum kişi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için de, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti demişti.
Hocam bir Türk vatandaşı değil Türk milletiyiz. Türkiye ülkesinin vatandaşıyız.

Ama Kıbrıs komikmiş.

Edit: Türkiye vatandaşı da ne oluyor? Türk vatandaşı demek çok mu zor? Türk kelimesinden niye bu kadar rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum. Geçenlerde malum kişi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için de, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti demişti. Yakında Türkiye Lirası ve Türkiye dili, gibi ifadeler görürsem şaşırmam.
Türk vatandaşı demek çok zor değil ama mantık olarak yanlış. Türk vatandaşının bir anlamı yok. Türk adı tek başına bir devlet değil. Türkiye vatandaşı daha doğru.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haber kaynağı:

Üzücü bir durum ancak hayatlarını kurtarmışlar. Umarım Almanya'dan gelen Türkiye çok iyi yeeğğnim diyenler gibi olmazlar.

Türk vatandaşı demek çok zor değil ama mantık olarak yanlış. Türk vatandaşının bir anlamı yok. Türk adı tek başına bir devlet değil. Türkiye vatandaşı daha doğru.
Türk vatandaşı demek ırkı Türk demek değil. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türk vatandaşıdır. Mesut Özil Türk asıllı Alman futbolcu, aynı bunun gibi. Hayır Alman değil demek asıl yanlış olan. Aynı şekilde ben de Fransa'ya gidip oranın vatandaşı olursam Fransız vatandaşı olacağım. SJW'lik yapmak için bu kadar zahmete girmeyin artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı