21 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000

GetsoTv

Centipat
Daha fazla  
Geçen zamanlarda ASUS TUF F 17 adlı bilgisayarı almıştım. Bilgisayarın içinde RTX 3050 ekran kartı ve i 7 11800h olan bir işlemci vardı fakat oyunlarda etrafın pikselleşmesi ve RDR2'de etrafın bulanıklaşması. Çoğu oyunda karakterlerin saçında pkselleşme olduğu için oyunları oynanamaz hale getiriyordu. Bende bu yüzden bu laptopu 2. el satmaya karar verdim ve laptopu eğer satabilirsem 16k ile 21k arası bir oyuncu laptop almayı düşünüyorum.

Laptopun içinde aradığım özelikler:
RTX 3060 6 GB.
İşlemci olarak i7 (veya AMD'nin iyi bir işlemcisi olabilir)

Depolama minimum 500 GB olursa sevinirim.

Ekran tazeleme hızı minimum 144 olursa iyi olur.

Eğer bu konuda bana yardım edebilirseniz gerçekten minnettar olurum şimdiden teşekkürler iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen zamanlarda ASUS TUF F 17 adlı bilgisayarı almıştım. Bilgisayarın içinde RTX 3050 ekran kartı ve i 7 11800h olan bir işlemci vardı fakat oyunlarda etrafın pikselleşmesi ve RDR2'de etrafın bulanıklaşması. Çoğu oyunda karakterlerin saçında pkselleşme olduğu için oyunları oynanamaz hale getiriyordu. Bende bu yüzden bu laptopu 2. el satmaya karar verdim ve laptopu eğer satabilirsem 16k ile 21k arası bir oyuncu laptop almayı düşünüyorum.

RTX 3060 6 GB.

Eğer bu konuda bana yardım edebilirseniz gerçekten minnettar olurum şimdiden teşekkürler iyi günler.
Ben laptop almanızi önermem hocam aksi halde aynı sorunlarla karşılaşırsınız

Ben laptop almanızi önermem hocam aksi halde aynı sorunlarla karşılaşırsınız
haklısınız ama ben çok gezen biriyimdir zaten evimde internet çok kötü olduğu için oyunları vb..
başka yerlerde indirmek zorunda kalıyorum ve laptopun taşınabilirliğinden dolayı ben laptopu terçiğ ediyorum ama tabiki performans açısından masa üstü hiçbir laptopu geçemez

bu laptopların işlemcileri bana pek makul gelmedi çok düşükler

i7 işlemci için bütçeyi biraz artırmanız gerekir.

Bende zaten bu laptopun RTX 3050 modeli var o yüzden biraz teredüteyim.

Bu laptopların işlemcileri bana pek makul gelmedi çok düşükler.

Düşük değiller sizin bütçenizde bunlar var hem 3060 hem daha iyi işlemci istiyorsanız bütçe arttırabilirsiniz.

Düşük değiller sizin bütçenizde bunlar var hem 3060 hem daha iyi işlemci istiyorsanız bütçe arttırabilirsiniz.

Ben zaten Monster Tulpar'ı çok almak istiyordum ama herkes çok kötü olduğunu paramı çöpe atacağımı söyledi.

RTX 3060 6 GB.

Hocam sahibinden de Aorus 15P KD 240hz paneli, i7 11800H ve RTX 3060 Max P donanımına sahip laptop satılıyor. Kapalı kutu ve sıfır ürün, itopya garantili. Satıcı ismi ARGE BİLİŞİM havale ile alabilirsiniz ben kendilerine kefilim. Hem ofislerinde gidip şuan önerdiğim laptopu aldım hem de havale ile işlemci aldım gayet ilgililer.

İndirim isterseniz 20.000 TL yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı