21 Nisan 2021 vakaları açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam öncelikle geçmiş olsun sana buradan saygılarımı yolluyorum. Ve şunu da bilmeni isterim 3 Mayıs'ta sınav olmayacak karneler Temmuz'da verileceği için hazirana ertelenecek sınavlar izle gör. 200ölüm ile okul kapatıyorlar 368 ölüm ile geri açacaklar yok ya. Zaten 3 Mayısa ölüm sayıları 400 olur. Ve zaten hocam 1 Mayısa kadar kısmı kapanma ilan ettiler. Durum kötüye giderse ki gidiyor tam kapanma olacak yani sınav falan geç o işleri. Haziran'da görüşürüz. Umarım gönlüne biraz su serpebilmişimdir.
Umarım ertelenir. O psikoloji ile insanın ders çalışı da gelmiyor ama riske atmamak için çalışıyorum yine de.

Umarım ertelenir. O psikoloji ile insanın ders çalışı da gelmiyor ama riske atmamak için çalışıyorum yine de.

Çalış hocam Haziran'da eninde sonunda gelecek ha şu da olabilir ölümler 500 ü bulursa 1.dönem notlarıyla da geçilebilir sınıf mecliste böyle bir konuda var.

Arkadaşlar, tamam işin şakası bir yere kadar. Ne yapacağız gerçekten? Vakalar da dünya markası haline geliyoruz.

Tedbirleri umursamayanlara sadece korna basıp geçen ceza yazmayan acıyan polisleri görevlendiren kuruma durumu iletip ilk onları hallediyoruz (tabii takarlarsa). Sonra kuryeler dışında tamamen eve kapatılıyoruz (maaş ne olacak derseniz o yol yapacağız diye kitledikleri vergilerle aile giderlerini karşılayacak kadar yardım ediyoruz.) Ama dediklerimin olma olasılığı var mı? Yok tabii ki de çünkü takan birileri yok!

Tedbirleri umursamayanlara sadece korna basıp geçen ceza yazmayan acıyan polisleri görevlendiren kuruma durumu iletip ilk onları hallediyoruz (tabii takarlarsa). Sonra kuryeler dışında tamamen eve kapatılıyoruz (maaş ne olacak derseniz o yol yapacağız diye kitledikleri vergilerle aile giderlerini karşılayacak kadar yardım ediyoruz.) Ama dediklerimin olma olasılığı var mı? Yok tabii ki de çünkü takan birileri yok!

Haklısının hocam neden tam kapanma yok?
Fahrettin koca: D vitamini alamazsınız. (güneşten)
Ziya Selçuk: Olmaz sınav olacaksınız.
R. T. E: Ya bir durun daha paraları indireceğim cebe.

Haklısının hocam neden tam kapanma yok?
Fahrettin koca: D vitamini alamazsınız. (güneşten)
Ziya Selçuk: Olmaz sınav olacaksınız.
R. T. E: Ya bir durun daha paraları indireceğim cebe.

Bu gidişle hepimizin sonu abbas yolcu. Düzelmesini umuyorum, bir an önce bilinçlense keşke toplum ve yönetim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı