21 Ocak cuma İncehesap indirimleri

Yavaş yavaş stoklar düzeliyor gibi. Bir sürü ekran kartı satılıyor indirimde. Elektrik fiyatına %125 zam gelince sanırım biraz duruldu.

@Sir Benjamin sizi her yorumda gördüğümden etiketleme ihtiyacı duydum kusura bakmayın :)
XPG LEVANTE240-BKCWW RGB 240mm CPU Sıvı Soğutucu - incehesap.com bu sıvı soğutma nasıldır sizce? Sorunu var mıdır MAG CoreLiquid gibi bir şeyse hiç ellemim.

CoreLiquid gibi değil, ama Fuma 2 veya SE 234 gibi soğutuculara yakın bir performansı var. 2K TL olmasının pek bir avantajı yok yani.

Kaldı ki, 2K TL'ye çıkan 200 TL daha koyup bunu alabilir kasaya uydurabilirse.

CoreLiquid gibi değil, ama fuma 2 veya SE 234 gibi soğutuculara yakın bir performansı var. 2K TL olmasının pek bir avantajı yok yani.

Kaldı ki, 2K TL'ye çıkan 200 TL daha koyup bunu alabilir kasaya uydurabilirse.

İndirimde 1250'ye düşmüştü de o yüzden. Daha önce kasamı atmıştım sana bir öneride MSI MPG Gungnir 110r 360 ve 280 sığmıyordu.
İndirimde 1250'ye düşmüştü de o yüzden. Daha önce kasamı atmıştım sana bir öneride MSI MPG Gungnir 110r 360 ve 280 sığmıyordu.

Kasam ARGB sette o yüzden ARGB bir şey almayı bekliyorum. O dediğinin 240'lık ARGB'si var da istediğim fiyata düşmedi bir.

Yani, dediğim gibi performansı yakın sayılır fuma 2 veya SE 234'e falan.

Hazır kasanın 170mm'ye kadar desteği varken (kule tipi soğutucu uzunluğu) işlemcine göre kule tipi alsan daha iyi.
Kasam ARGB sette o yüzden ARGB bir şey almayı bekliyorum. O dediğinin 240'lık ARGB'si var da istediğim fiyata düşmedi bir.

O modele değeceğini düşünmüyorum fiyat farkı olarak, başka ARGB soğutucular baksan iyi olabilir. Veya ARGB kule tipi yine.

Hazır kasanın 170Mm'ye kadar desteği varken (kule tipi soğutucu uzunluğu) işlemcine göre kule tipi alsan daha iyi.

3600X kullanıyorum Wraith Prism ile şu an. Fakat CPB ve UV ile sıvı soğutucuyla bunları açık ve normal ayarlarda kullanırım diye düşünüyorum kule tipi bana o performansı verebilir mi ki.

Hazır kasanın 170Mm'ye kadar desteği varken (kule tipi soğutucu uzunluğu) işlemcine göre kule tipi alsan daha iyi.

O modele değeceğini düşünmüyorum fiyat farkı olarak, başka ARGB soğutucular baksan iyi olabilir. Veya ARGB kule tipi yine.

Arctic'in ARGB'yi diyorsun değil mi?

Geri
Yukarı