21 Ocak cuma İncehesap indirimleri

3600X kullanıyorum Wraith Prism ile şu an. Fakat CPB ve UV ile sıvı soğutucuyla bunları açık ve normal ayarlarda kullanırım diye düşünüyorum kule tipi bana o performansı verebilir mi ki?

Kaliteli kule tipi soğutucular verebilir, Wraith Prism de verebilir aslında. Kaç derece oldu ki kapattın CPB'yi?
Arctic'in ARGB'yi diyorsun değil mi?

Evet onun için dedim.

Kaliteli kule tipi soğutucular verebilir, Wraith Prism de verebilir aslında. Kaç derece oldu ki kapattın CPB'yi?

Evet onun için dedim.

Şu an cbp kapalı uvli halinde 65 oluyor zaten. :D açarsam daha artacak diye ellemedim. Açık halini bilmiyorum sıvı soğutma bozulduğundan beri kapalıda kullanıyorum.
Neyse bu konuyu çok doldurmayayım. Ben ayrı bir konu açarım bir ara onun için teşekkürler gene.

Şu an CPB kapalı UV'li halinde 65 oluyor zaten. :D açarsam daha artacak diye ellemedim. Açık halini bilmiyorum sıvı soğutma bozulduğundan beri kapalıda kullanıyorum.

Termal macunun nedir? 3600X'in TDP'si 95W ama 5600X'i bile tutabilen bir soğutucunun 3600X'i tutamaması şaşırtıcı.

Kasa açıkçası hava akışı konusunda aşırı iyi değil, onun da etkisi vardır.

Termal macunun nedir? 3600X'in TDP'si 95W ama 5600X'i bile tutabilen bir soğutucunun 3600X'i tutamaması şaşırtıcı.

Kasa açıkçası hava akışı konusunda aşırı iyi değil, onun da etkisi vardır.

Teknobiyotik'ten Arctic MX4 kullanıyorum. Ön kısmının yapısından dolayı mı kötüdür diyorsun.

Teknobiyotik'ten Arctic MX4 kullanıyorum. Ön kısmının yapısından dolayı mı kötüdür diyorsun.

Macun iyi, belki az veya fazla sürülmüş olabilir. Kasa pek de iyi değil hava sirkülasyonu olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı