2100-2200 oyun sistemi tavsiyesi

Sleepyowl

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1-2 hafta sonra bilgisayar alacağım. Amd ve intel benim için farketmez sadece 3-4 sene beni idare etsin yeter zaten sırf oyun oynayacağım.

Bunu alabilirsin. Kalan para ile de rami 8gb ta yükseltebilirsin.
1111.png

Son düzenleme:
Elimde 19 inç samsung monitör var onla 2-3 ay idare edip sonra monitör almayı planlıyorum.

Bu sisteme anakart ve kasa tamamlayabilirmiyiz peki bütçemi 2300 e kadar zorlayabilirim belki.

Bu sisteme anakart ve kasa tamamlayabilirmiyiz peki bütçemi 2300 e kadar zorlayabilirim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 266
Elimde 19 inç samsung monitör var onla 2-3 ay idare edip sonra monitör almayı planlıyorum.

Bu sisteme anakart ve kasa tamamlayabilirmiyiz peki bütçemi 2300 e kadar zorlayabilirim belki.

Bu sisteme anakart ve kasa tamamlayabilirmiyiz peki bütçemi 2300 e kadar zorlayabilirim.

Dediğin sisteme bunları ekle.

Kasa: Zalman Z3 Plus Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Güç Kaynağı:Zalman Zm600-Lx Dual Forward Serisi 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar
Anakart: Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) HDMI&DVI Anakart - Vatan Bilgisayar
İşlemci soğutucu: Cooler Master Hyper Tx3 Evo Lga775/1155/1156/1366 & Am2/Am2+Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı