2100 TL telefon tavsiyesi

critnal

Hectopat
Merhabalar sosyal kullanıcıları, bu gece saat 1.30 sularında maalesef emektar Turkcell T80'im sizlere ömür olmuş bulunmakta. Yaklaşık 2100TL gibi bir bütçem var 30 40 TL geçerse de olur kriterlerim;

-Yapım kalitesi olarak idare eder olsun.
-Bilindik ve güvenilir olsun.
-Günlük işlerimi, sosyal medya ve hafif (bulmaca tipi vs.) Oyunlarda sıkıntı yaşamayayım.
-Yaygın servis ağı olsun.

Önerilerinizi bekliyorum.

Normalde TCL 10l öneririm tam bir fiyat performans ürünü ama bilindik istediniz o yüzden M.21 öneririm 6000MAH batarya ve süper AMOLED ekrana var yani tam size göre zam gelmeden alın.

Normalde TCL 10l öneririm tam bir fiyat performans ürünü ama bilindik istediniz o yüzden M.21 öneririm 6000MAH batarya ve süper AMOLED ekrana var yani tam size göre zam gelmeden alın.

Yaklaşık 4-5 gün önce telefonu almaya gittiğimde Xiaomi'de indirim olduğunu gördüm artık kazık mı yedim yoksa uyguna mı aldım bilinmez ama Redmi 9 4+64 GB versiyonu 2300 TL'ye geldi babam müthayit olduğundan KDV ve kurumlar vergisi iadesi ile teoride yaklaşık 1500 TL gibi bir fiyata kapanmış oldu.

Yaklaşık 4-5 gün önce telefonu almaya gittiğimde Xiaomi'de indirim olduğunu gördüm artık kazık mı yedim yoksa uyguna mı aldım bilinmez ama Redmi 9 4+64 GB versiyonu 2300 TL'ye geldi babam müthayit olduğundan KDV ve kurumlar vergisi iadesi ile teoride yaklaşık 1500 TL gibi bir fiyata kapanmış oldu.
Hocam, telefon pek iyi değil ama 1500 liraya iyi almışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı