21000TL sistem toplama

Bütçe
21000

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Merhaba,
21000TL'ye monitör dahil bir sistem toplamak istiyorum oyun ve yazılım için kullanacağım şimdiden teşekkürler.
@Conscious hocam uğraştıracağım ama sizde bir el atarsanız çok memnun olurum.

2K monitörlü bir sistem toplamaya çalıştım hocam.

Hocam çok teşekkür ederim.Benim şuan elimde boşta Samsunsg SSD 980 500GB var öyle olunca m2 yuvası dolacak bu yüzden bana güzel bir sata ssd veya hard disk önerebilir misiniz?

Hocam ekran kartını bu konudaki ekran kartı ile değiştirirseniz bütçe artar.

Teşekkür ederim. @Konyalı Bilgisiyarcı'ün de bahsettiğini de düşündüm ama birisi 2 fanlı diğeri 3 fanlı ne kadar soğutma farkı olur? Ayrıca bu XFX de QICK ve swft diye iki ayrı seçenek var 150 lira kadar bir fark var onların arasında ki fark nedir?

Asus geri ödeme kampanyası başlatmış RX 6700XT'yi bu şekilde daha ucuza alabilirsiniz: ASUS RX 6700 XT Dual - 7850 TL
Teşekkür ederim. @Konyalı Bilgisiyarcı'ün de bahsettiğini de düşündüm ama birisi 2 fanlı diğeri 3 fanlı ne kadar soğutma farkı olur? Ayrıca bu XFX de QICK ve swft diye iki ayrı seçenek var 150 lira kadar bir fark var onların arasında ki fark nedir?
Aralarında soğutma konusunda pek bir fark yok, uygun olan tercih edilmeli.

Bu arada bu kampanyayı kaçırmayın derim. Asus Dual serisi şu an ki kartlar 2 fanlı olsa bile soğutmaları gayet iyi.

Tamamdır ben bu parçaları aldıktan sonra Vatan'da falan toplatabilir miyim? Ben toplamayı biliyorum ama yanlış bir şey yaparsam diye. Bir de aklıma geldi arada kalan 1300 lira gibi bir fark oluyor ASUS alınca o farka göre iyi bir sıvı soğutma falan var mıdır? (bütçeyi biraz aşabilir)

@DexMean Sıvı soğutma olarak o bütçeye bunu alabilirsin hocam.

Bu arada Vatan'a götürürseniz, toplama yaparlar diye biliyorum.

@DexMean sıvı soğutma olarak o bütçeye bunu alabilirsin hocam.

Bu arada Vatan'a götürürseniz, toplama yaparlar diye biliyorum.

Hocam soket uyumu için ekstradan kit lazım onun linkini de atarsanız iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı