215 TL derslerde kullanılacak 7.1 kulaklık önerisi

Dersten çok oyunda kullanırım ama dersler uzun o yüzden rahat olması benim için önemli.

Bence bir şekilde bütçe arttırın sono alın veya AliExpress üzerinden mpow Air SE alın.

Hem rahat hem de ses kalitesi iyi bütçeye de uygun 2 3 haftada gelir çok uzun da sürmez gelmesi.

Ama eğer bir şey alacağım dersen bütçe yükseltmeden syclla veya HP al.

Almayın. İncelemelerde ne kadar iyi gösterilse de hiç iyi ürün değiller. 7.1 kötü bir deneyim sunuyor, malzeme kalitesi de kötü paranıza değmez.

HP alın geçin.

Dilimizde tüy bitti ama ısrarla söylüyoruz. Gamepower, James Donkey gibi ürünlerden uzak durun. Kaliteli ürünler değiller. Ders için o fiyata çıkmanıza bile gerek yok. Linkte verdiğim kulaklık derslerde ve oyunlarda idare eder. Ders dönemi bitince satar üstüne bütçe koyar daha kaliteli ürünler alırsınız.

Hocam size nasıl bir ürün denk geldi bilmiyorum ben kullandım bir sıkıntı yaşamadım ses kalitesi de bana gayet iyi geldi teknoloji şans işi sonuçta.

Hocam size nasıl bir ürün denk geldi bilmiyorum ben kullandım bir sıkıntı yaşamadım ses kalitesi de bana gayet iyi geldi teknoloji şans işi sonuçta.
Problem sizin sorun yaşayıp yaşamadığınız değil. Genel anlamda sorun olup olmadığı. Rampage ürünlerini üretirken tasarımlarına bakmıyor bile. Çin de markasız şekilde üretiliyor, Rampage`in tek yaptığı üstüne logosunu basmak. Gamepower`da aynı şekilde JamesDonkey`de. Böyle saçma sapan yerlerde üretilip marka basılan firmalara para vermenizi istemiyoruz. Bütçe aşarak ne gibi seçenekler seçebileceğinizi söylüyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın Rampage, Gamepower gibi markaları satın alan kitle sadece üzerine yerleştirilen RGB den dolayı satın alıyor.

Geri
Yukarı