2150 liraya PS4 Slim 500GB alınır mı?

Braymm

Kilopat
Daha fazla  
Kiralamak yerine exc. Oyunları oynamak için PS4 almayı düşünüyorum

PS4 Slim 500GB + 2 orj. Kol ile 2150 TL buldum. Yanında da FIFA 19 + GTA 5 var. Aslında 1500-1600 TL'ye bile PS4 bulunabiliyor fakat FAT kasa + tek kol şeklinde.

Sizce 2150 TL'ye değer mi? Bir de bildiğim kadarıyla Slim modeller FAT gibi sorunlu değilmiş yine de test ederken dikkat etmem gereken bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kiralamak yerine exc. Oyunları oynamak için PS4 almayı düşünüyorum.

PS4 Slim 500GB + 2 orj. Kol ile 2150 TL buldum. Yanında da FIFA 19 + GTA 5 var. Aslında 1500-1600 TL'ye bile PS4 bulunabiliyor fakat fat kasa + tek kol şeklinde.

Sizce 2150 TL'ye değer mi? Bir de bildiğim kadarıyla Slim modeller fat gibi sorunlu değilmiş yine de test ederken dikkat etmem gereken bir yer var mı?

Alınır.

Kiralamak yerine exc. Oyunları oynamak için PS4 almayı düşünüyorum

PS4 Slim 500GB + 2 orj. Kol ile 2150 TL buldum. Yanında da FIFA 19 + GTA 5 var. Aslında 1500-1600 TL'ye bile PS4 bulunabiliyor fakat FAT kasa + tek kol şeklinde.

Sizce 2150 TL'ye değer mi? Bir de bildiğim kadarıyla Slim modeller FAT gibi sorunlu değilmiş yine de test ederken dikkat etmem gereken bir yer var mı?
Iyi fiyat. Fat kasa olmamasi da arti cunku sorunlu oluyor genelde onlar. Alinabilir.

Dört yıl Fat kasa kullandım bir sorunları olmuyor hocam. Sorun dediğiniz şey her an her cihazda olabilir.
Ben de Fat kasa PS4 kullandim 4 yil kadar. Slim modellere gore sorunlu olma sansi cok daha yuksek. Her an her cihazda olabilir ama Fat kasalarda sans daha yuksek ve uretilen ilk PS4 modeli oldugu icin cesitli donanimsal hatalar olabiliyor. Benim PS4'te CD-ROM kendi kendine rastgele ejectleyip duruyordu en sonunda icini acip manuel devre disi birakarak cozmustum.

Fat ve Slim arasında en az 2-4 yıl çalışma farkı olduğu için, doğal olarak parça ömrü kısalmış oluyor.

Ama 2. el alıyorsun. Birde elektronik. %80 şans işi.

Kiralamak yerine exc. Oyunları oynamak için PS4 almayı düşünüyorum.

PS4 Slim 500GB + 2 orj. Kol ile 2150 TL buldum. Yanında da FIFA 19 + GTA 5 var. Aslında 1500-1600 TL'ye bile PS4 bulunabiliyor fakat fat kasa + tek kol şeklinde.

Sizce 2150 TL'ye değer mi? Bir de bildiğim kadarıyla Slim modeller fat gibi sorunlu değilmiş yine de test ederken dikkat etmem gereken bir yer var mı?

Bende yakın arkadaşımdan tek kol ve Slim 500GB olarak 1900TL'ye aldım gayet memnunum aldığınız kişi iyi baktıysa vs. herhangi bir problemi olmaz. Ayrıca kesinlikle verdiğiniz paraya değer oyun olarak da ne yapın ne edin God of War ve Spider-Man alın diyebilirim :D PlayStation 4 alırsanız eğer şimdiden hayırlısı olsun umalım. Ayrıca PlayStation üzerinden eklemek isterseniz CankomanN benim nickimde.

Bende yakın arkadaşımdan tek kol ve Slim 500GB olarak 1900TL'ye aldım gayet memnunum aldığınız kişi iyi baktıysa vs. herhangi bir problemi olmaz. Ayrıca kesinlikle verdiğiniz paraya değer oyun olarak da ne yapın ne edin God of War ve Spider-Man alın diyebilirim :D PlayStation 4 alırsanız eğer şimdiden hayırlısı olsun umalım. Ayrıca PlayStation üzerinden eklemek isterseniz CankomanN benim nickimde.
Tesekkurler dostum aldim cihazi. İlk isim indirimde diye bloodborne ve last of us remastered almak oldu hatta suan bloodborne a daldim diyebilirim. Eve gidince seni eklerim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı