21cm boy, 11 cm en boyutlarında el için 446 TL fare önerisi

matrax33

Kilopat
Arkadaşlar elim büyük. Hali hazırdaki fareler hep küçük olduğundan tutuş şekli mecbur fingertip oluyor.

Şöyle avcumu dolduracak bir şey olsa illa bende farklı tutarım diye düşünüyorum.

Bütçe 446 lira.

Palm tutuş şekline sahipsen tam bütçene göre.
Tam da bu iki fareyi inceliyordum.

Hyperx Haste önerimdir. Amazon'da satılıyor. İlk alışverişe özel MAY40 indirim kodu da mevcut. Bir bakın derim.
Malzemeden çalmışlar onun delik her tarafı :) Yağ dolar onun içine her gün kürdanla temizlemeye çalışırız bide.

Bunu aldım arkadaşlar. Hayırlı olsun mu ?

Son düzenleme:
Fare geldi. Bu fare ufak 🤨 baş parmak yuvası da ince, parmağım oturmuyor.

Büyük fare aramaktan yıldım kullanacağım bunu artık. Bundan büyüğü yok zaten. Finger tip tutuş mecbur devam. Avcumun yarısını zor dolduruyor fare.

Büyük fare aramaktan yıldım kullanacağım bunu artık. Bundan büyüğü yok zaten. Finger tip tutuş mecbur devam. Avcumun yarısını zor dolduruyor fare.
Bundan daha büyüğü bütçeni aşıyor hocam. Yoksa ASUS ROG Chakram daha büyük bu fareden ama fiyatı ortada.

Hocam sizin elde bir sıkıntı var galiba. Ben 20 Cm Claw şekilde ondan daha küçük fareyi rahatça kullanıyorum 🤔🤠.

Yeni konular

Geri
Yukarı