22.000 TL Gaming laptop önerisi

G2lgs

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda kendime bir laptop alacağım ve araştırdıktan sonra Monster'a karar verdim. Okuduğum yerlerde vs. kasalardan falan bahsediliyordu işte şu ısınma yapar şu yapmaz vs. ben de emin olamadim ve size sorayim dedim şu an aklımdaki model Abra A7 V13.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook üstüne bir 8 GB RAM daha koyup almayi düşünüyorum ama emin olamadım belki daha iyileri vardır diye bana 22.000TL altinda bir bilgisayar önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Piyasadaki çoğu oyun bilgisayarı ısınıyor, az ısındığı savunulan modeller de uzun kullanımda ısınıyor bu dizüstü bilgisayarların kaçınılmaz bir sorunu Turbo fanlar elbet çözüm sağlıyor ama o gürültüyü ben şahsen çekmek istemediğim için kasa almak zorunda kaldım. Soğutma konusunda en başarılı işi genelde MSI bilgisayarlar çıkarıyor. Monster'in bu konuda en başarılı bulduğum ürünü BU>> ve bu üründe MSI kasa kullanılmış, bu sebeple kanımca kasa tipi alüminyum olan ve soğutma sisteminde ne kadar bakır boru kullanıldığına bakarak almanızı tavsiye ederim.

22.000 TL para verip Monster almak bence mantıklı değil. Eskiden insanlar markalara para verirdi şimdi dış tasarıma RGB olmasına vs bakıyor. Monster kasası hiç kaliteli değil şahsen inceledim o paralara o kalitesizlik yazık gerçekten.

Bu markalara yönel bir araştır derim.
ASUS.
MSI.
Lenovo.

Tongfang kasa bir Abra modeli. Isınma problemi olmaz, kronik sorunları yoktur.

Attığın linkte ki cihaz Clevo kasa Abra serisi. Isınma problemi olur ve kronik problemleri vardır.

Güzelmiş bu bakacağım.

Acer Nitro 15.6"
Aynısının 17.3" ekranlısı ise 1450TL daha pahalı.
Acer Nitro 17.3"

15 inch olana bakabilirim ama 1K bile arttirabilecek param olsa 17 inch alirim ayrica 17 inch olanin yorumlarinda 4 yildiz verenler vs de dahil ısınma sorunu olduğunu söylemiş emin olamadım. 6 GB VRAM iyi güzel de 15inch içime sinmiyor yine de teşekkürler.

Tongfang kasa bir Abra modeli. Isınma problemi olmaz, Kronik sorunları yoktur.

Attığın linkte ki cihaz Clevo kasa Abra serisi. Isınma problemi olur ve kronik problemleri vardır.

Bunu alıp bir sorun olursa iade edebilirim öyle düşünüyorum şuan.

Tongfang kasa bir Abra modeli. Isınma problemi olmaz, kronik sorunları yoktur.

Hocam kasanin malzemesine nereden bakıyoruz yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Güzelmiş bu bakacağım.

15 inch olana bakabilirim ama 1K bile arttirabilecek param olsa 17 inch alirim ayrica 17 inch olanin yorumlarinda 4 yildiz verenler vs de dahil ısınma sorunu olduğunu söylemiş emin olamadım. 6 GB VRAM iyi güzel de 15inch içime sinmiyor yine de teşekkürler.

Bunu alıp bir sorun olursa iade edebilirim öyle düşünüyorum şu an.

V11.4.3 16 GB RAM versiyonlusu

Güzelmiş bu bakacağım.

Bunu alıp bir sorun olursa iade edebilirim öyle düşünüyorum şu an.

Hangi kasa olduğunu anlamak için soruyorsaniz arkada yanlarda iki tane çizgi varsa Clevo, aynı şekilde klavye köşeli ise Clevo. Klavye ortali arkada çift cizgi ve aydinlatma yoksa tongfang.

Geri
Yukarı