22.500 TL'ye günlük işler ve okul için laptop önerisi

Bütçe
22.000 / 22.500

SencerX0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, arkadaşıma laptop önereceğim ve birkaç model arasında kararsız kaldım. Arkadaşım çok sık oyun oynayan biri değildir. Arada oyun oynayıp, günlük işlerini ve okul işlerini halletmek için laptop istiyor. Aralarında kararsız kaldığım laptoplar ise;
Bunlardan hangisini seçmem gerektiğine karar veremedim. Eğer bu bütçeye (maksimum 22.000 / 22.500) daha iyi bir öneriniz varsa onları da değerlendirebilirim. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
3060 Nitro, bu versiyonunun işlemcisi daha performanslı. Sonradan RAM'de ekleyebilir.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat önceliğim 16 gb ram. Arkadaşımın bilgisayar bileşenleri ile de çok alakası yok o yüzden aldığı zaman uzun süre üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan götürmesini istiyorum. Bu durumda da 8 gb ram bazen gündelik uygulamalarda bile yetmeyebiliyor.

Merhaba arkadaşlar, arkadaşıma laptop önereceğim ve birkaç model arasında kararsız kaldım. Arkadaşım çok sık oyun oynayan biri değildir. Arada oyun oynayıp, günlük işlerini ve okul işlerini halletmek için laptop istiyor. Aralarında kararsız kaldığım laptoplar ise;
Bunlardan hangisini seçmem gerektiğine karar veremedim. Eğer bu bütçeye (maksimum 22.000 / 22.500) daha iyi bir öneriniz varsa onları da değerlendirebilirim. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Güç olarak düşük gelebilir fakat, Ofis ve Okul için oyuncu tasarımı kullanmıyor. Ve 8GB Ram eğer alırsanız eklenmesi gerekir. ve RTX 3050 ye göre F/P

Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat önceliğim 16 GB RAM. Arkadaşımın bilgisayar bileşenleri ile de çok alakası yok o yüzden aldığı zaman uzun süre üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan götürmesini istiyorum. Bu durumda da 8 GB RAM bazen gündelik uygulamalarda bile yetmeyebiliyor.

RAM eklemesi zor değil ama gene de şart derseniz attığınız 5600H modeli alabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı