22 Nisan 2021 vakaları açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiye'de son 24 saatte 312 bin 109 KOVID-19 testi yapıldı, 54 bin 791 kişinin testi pozitif çıktı, 354 kişi hayatını kaybetti.

Eki Görüntüle 987608

Kaynak: Covid19.

Bilim kurulu toplantısından sonra basın açıklaması yapan sağlık bakanı Dr. Fahrettin koca vaka artış hızında azalma olduğunu söyledi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya aklım almıyor. Tablo yayınlanalı 0 dk oluyor ben konu açıyorum senin konun benimkinden önce onaylanıyor

Bugün 22 Nisan perşembe ve vaka sayısı 54.791. dünkü vaka sayısı 61.976. vaka sayıları halen çok yüksek sizce tam kapanma gelir mi? Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

Test sayısı: 312.109
Vaka sayısı: 54.791
Hasta sayısı: 3.128
Vefat sayısı: 354.
İyileşen hasta sayısı: 65.593
Ve tablo:

Eki Görüntüle 987644
Gelsin bence.

Türkiye'de son 24 saatte 312 bin 109 KOVID-19 testi yapıldı, 54 bin 791 kişinin testi pozitif çıktı, 354 kişi hayatını kaybetti.

Eki Görüntüle 987608

Kaynak: Covid19.

Bilim kurulu toplantısından sonra basın açıklaması yapan sağlık bakanı dr. Fahrettin koca vaka artış hızında azalma olduğunu söyledi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha dün çok farklı bir tablo vardı bugün apayrı bir tablo.

Sayın sağlık bakanı yalanınız güzelmiş ama geliştirmeniz lazım mesela 55 bin vaka 65 bin iyileşen yerine 5 bin vaka 165 bin iyileşen koy daha iyi olur.😉

Ya aklım almıyor. Tablo yayınlanalı 0 dakika oluyor, ben konu açıyorum senin konun benimkinden önce onaylanıyor.
Bu konuyu tablo açıklandıktan tam 39 dakika sonra açtım. Senin konunu da buraya dahil etmişler, görünen o ki sen de benden 15 dakika sonra konuyu açmışsın. Yani tablo açıklandıktan 54 dakika sonra konuyu açmışsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı