22 yaşındayım ve ailem her şeye karışıyor

LilShaol

Decapat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
En son bunu yapacağım.

Hocam bende sizinle aynı durumdaydım bende çalışıp kendi paramı kazanıyorum ama karışıyorlardı bende tartışırdım gerekirse kavga ederdim tabii vurdulu kırdılı değil sonra onlara söylemeden yapmaya başladım artık karışmıyorlar deneyin bence çivi çiviyi söker zaten söylemeden yaparsanız bir süre sonra alışırlar.

Rufat Mammadov

Hectopat
Daha fazla  
22 yaşındayım ve artık ne çocuğum ne de ergen yaptığım her harekette ailem karışıyor mesela şehir dışında arkadaşın yanına gideceğim evde kavga çıkıyor.
Yapamazsın gidemezsin ya sakin olun 22 yaşındayım artık diyorum ne işin var diyorlar.

Biraz fazla sıkı bir aileye sahipsin fakat madem bunu yapmak istiyorsun izin almadan yap o zaman. Bir arkadaş kendi evine çıkman gerektiğini söylemiş doğru söylemiş bir arkadaşınla öğrenci evi gibi bir yere çıkabilirsin.

erme

Megapat
Makaleler
4
Belli olmuyor kazandığım para lakin bu dediğimi yapacak kadar hatta artacak kadar param var.

O zaman yap. Ayrıca 22 yaşında, tabiri caizse eşek kadar bir adam olarak baba evinde yaşamak hoş değil. Hem 22 sene onlara çok, hem de seni çok kısıtlar bu durum.

Yukarı