220 TL kulaklık önerisi

FarukBaban

Kilopat
Daha fazla  
4 Model arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir?

Bana da arkadaşın attığı kulaklık daha iyi geldi.

Bu fiyata şöyle şekil şukul olsun hava atayım diyorsan deme bu fiyatta kozmetik önemli olmamalı. Kalitesi A101'deki Piranha ürünler ile aynı herkes bilirki Piranha ürünler 2 3 ay sonra bozulur. Benim aldığım tripodlar 2 günden 4 gün dayandı Rampage alacağım diyorsan kaliteli al oda en az 400 falan.

Daha önce Bloody markasını kullanmadım, nasıldır acaba ?

Bu fiyata şöyle şekil şukul olsun hava atayım diyorsan deme bu fiyatta kozmetik önemli olmamalı. Kalitesi A101'deki Piranha ürünler ile aynı herkes bilirki Piranha ürünler 2 3 ay sonra bozulur. Benim aldığım tripodlar 2 günden 4 gün dayandı Rampage alacağım diyorsan kaliteli al oda en az 400 falan.

Bu fiyat bandında genel olarak görünüş bu şekilde ama ne önerirsiniz?
Kaliteli bir marka. A4 Tech adlı markanın alt markası. Kaliteli yani. Bütçeniz yetiyorsa Tronsmart Sono öneririm.
Tronsmart markasının kulaklığı 7.1 mi acaba ben göremedim özellikler kısmında?

Bu fiyat bandında genel olarak görünüş bu şekilde ama ne önerirsiniz?

Tronsmart markasının kulaklığı 7.1 mi acaba ben göremedim özellikler kısmında?
Sanal 7.1 değil fakat olmaması daha iyi. Şimdi neden diyeceksin. Çünkü bu bütçedeki kulaklıkların sanal 7.1 özelliği aslında pazarlama taktiğidir ve sesleri çok kötü veriyor. Üstelik hiçbir esporcu bile kullanmıyor.

Şuradaki bütçeniz içindeki kulaklıklara bakın görünüşü hoşunuza gidenleri atın bizde seçelim sadece o marka değil başka markalarada bakabilirsiniz.

Sanal 7.1 değil fakat olmaması daha iyi. Şimdi neden diyeceksin. Çünkü bu bütçedeki kulaklıkların sanal 7.1 özelliği aslında pazarlama taktiğidir ve sesleri çok kötü veriyor. Üstelik hiçbir esporcu bile kullanmıyor.
Anladım, Bloody marka hoşuma gitti aslında, A4 Tech'i de biliyorum marka olarak kaliteli. Almalı mıyım sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı