220 TL tıraş makinesi önerisi

Bende tr758 var bir tık bütçenizi geçiyor olabilir. Gayet memnunum. Bende başlangıçta önyargılı yaklaştım ama tamamen F/P ürünü.
Malzeme kaliteside bence fena değil.
Günümüzde baktığımız zaman 200-300 TL ye malesef bir şey alınamıyor. Buna rağmen kalitesi güzel.
Philips önermem bu arada

Bu linkten almayı düşünüyorum. Peki su geçiriyor mu?
758 de dijital göstergeler mevcut bundan dolayı biraz önde
Tasarım açısından da gayet güzel duruyor

Bende TR758 var bir tık bütçenizi geçiyor olabilir. Gayet memnunum. Bende başlangıçta ön yargılı yaklaştım ama tamamen F/P ürünü.
Malzeme kaliteside bence fena değil.
Günümüzde baktığımız zaman 200-300 TL'ye maalesef bir şey alınamıyor. Buna rağmen kalitesi güzel.
Philips önermem bu arada.

758 de dijital göstergeler mevcut bundan dolayı biraz önde.
Tasarım açısından da gayet güzel duruyor.

Yazacak başka biri yok sanırım ne alacağıma çok karar veremedim en fazla 250 TL yapabilirim bütçeyi.

Yine de iş görür değil mi?

İnternette az çok araştırdım TR-1058 almaya karar verdim bir tanıdığımda var 0.1mm kesesebiliyor yani gayet yeterli bence kendisi de memnunmuş.

Ayrıca vücut tıraşı için ben Bunu kullanıyorum hem su geçirmiyor hem de gayet sağlam iyi kesiyor.

İnternette az çok araştırdım TR-1058 almaya karar verdim bir tanıdığımda var 0.1mm kesesebiliyor yani gayet yeterli bence kendisi de memnunmuş.

Ayrıca vücut tıraşı için ben Bunu kullanıyorum hem su geçirmiyor hem de gayet sağlam iyi kesiyor.
Hocam hem saç sakal için hem vücut için ayrı ayrı mı? İki iş için de kullanılmaz mı? Ucuna kolonya döküp temizleyip kullanamaz mıyız?

Geri
Yukarı