2200 TL'ye Ryzen 5 1600 sistem alınır mı?

voleravia

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2200₺ ye ikinci el bir sistem gördüm. 6 fanlı kasa Ryzen 5 1600 6 çekirdek işlemci. ASUS AM320M-F anakart Gamepower500W 80Plus Power Supply var. Satıcı benimle aynı şehirde oturuyor. İşlemciyi bir teste tabii tutacağım bu işlerden anlayan bir arkadaşımla.
Ben bunu alıp RAM HDD takacağım daha sonradan 1050 Ti ekran kartı ile kullanmayı düşünüyorum. Sizce nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, 2200₺ ye ikinci el bir sistem gördüm. 6 fanlı kasa Ryzen 5 1600 6 çekirdek işlemci. ASUS AM320M-F anakart Gamepower500W 80Plus Power Supply var. Satıcı benimle aynı şehirde oturuyor. İşlemciyi bir teste tabii tutacağım bu işlerden anlayan bir arkadaşımla.
Ben bunu alıp RAM HDD takacağım daha sonradan 1050 Ti ekran kartı ile kullanmayı düşünüyorum. Sizce nasıl olur?
1600AF+B450 anakart alsanız daha mantıklı olur. Yalnız piyasayı 1-2 haftadır takip etmiyorum yükselmiş ya da düşmüş olabilir.
Her şeyi geçtim de ekran kartsız görüntü alamazsınız bu sistemden.
Hocam her şeyi neden geçiyorsun konu o 'her şey' zaten :D

Son düzenleme:
1600 AF+B450 anakart alsanız daha mantıklı olur. Yalnız piyasayı 1-2 haftadır takip etmiyorum yükselmiş ya da düşmüş olabilir.

Hocam her şeyi neden geçiyorsun konu o 'her şey' zaten :D

Hocam ASUS B450M Dragon yerine B450M S2H V2 daha mantıklı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı