2200 TL'ye Sistem Toplama

• Konuyu başlatan qwerty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Q

qwerty

Ziyaretçi
Arkadaşlar sistem aşağı yukarı bu. SSD'yi sonra almaya karar verdim ekran kartına yatırdım onu ve son bütçeyle de hd 7970 tercih ettim. Nasıl sizce ?

Monitör için de AOC nasıl, alınır mı?
VATAN COMPUTER - AOC - 23" E2343Fs GEN

VATAN COMPUTER - ASUS - 23.6" VN247H GEN

t23mq.png

İşlemci soğutucuyu 212x yapın tamamdır. Kasa olarak Tauro, Talon, 400R veya Haf912 psu'lu modellerden beğendiğinizi alın hepsi iş görür :rolleyes:

Hangi kasada (+PSU ile) kullanacaksın? Anakartı biraz daha yükseltebilirsin fikrimce işlemci veya ekran kartını düşürerek.
Kasa olarak 600w psu yetecektir.Aerocool strike x gt ya da cooler master düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

İşlemci soğutucuyu 212x yapın tamamdır. Kasa olarak Tauro, Talon, 400R veya Haf912 psu'lu modellerden beğendiğinizi alın hepsi iş görür :rolleyes:
212 x ile 412 aynı fiyat.412 daha performanslı diye biliyorum.

Ekran kartı vatanın da indirimiyle 992 şuan. Bu fiyata alınabilecek f/p bu kart mıdır? Yorum yazarsanız arkadaşlar ben incelemelere baktım bu kart uydu. Bugün bitiricem bu işi.

Ekran kartı vatanın da indirimiyle 992 şuan. Bu fiyata alınabilecek f/p bu kart mıdır? Yorum yazarsanız arkadaşlar ben incelemelere baktım bu kart uydu. Bugün bitiricem bu işi.

Ekran kartı olarak AMD tarafında HD 7970 gayet güzeldir. Alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı