22000 TL bilgisayar önerisi

Bütçe
20000-22000

Elecsus

Centipat
Daha fazla  
Başlık göründüğü gibi iyi bir PC bakıyorum. Fazla ısınma yapmayacak ve güvenilir bir PSU'ya sahip. Performans olarak ağır oyunları rahat bir şekilde oynatabilecek. Örnek vermek gerekirse RDR 2 ve Cyberpunk gibi oyunları yüksek grafiklerde akıcı şekilde oynama imkanı sunan bir PC lazım. Bütçe monitörsüz 20 bin TL - 22 bin TL arası. Önerilerinizi aşağıya bekliyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık göründüğü gibi iyi bir PC bakıyorum. Fazla ısınma yapmayacak ve güvenilir bir PSU'ya sahip. Performans olarak ağır oyunları rahat bir şekilde oynatabilecek. Örnek vermek gerekirse RDR 2 ve Cyberpunk gibi oyunları yüksek grafiklerde akıcı şekilde oynama imkanı sunan bir PC lazım. Bütçe monitörsüz 20 bin TL - 22 bin TL arası. Önerilerinizi aşağıya bekliyorum. Teşekkür ederim.
Slate 3070 | Intel i5 11400F | 16 GB DDR4 | RTX 3070 8 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
hocam bütçenizi 1000 TL arttırıp bunu alabilirsiniz mantıklı seçim olur bence

hocam bir de işlemci konusunda tabii ki amd işlemciler daha iyi ancak oyun oynarken maximum 12 fps oynuyor bence bu fırsat kaçmaz bütçenizi arttırabiliyorsanız kesinlikle alın derim.

hocam bir de işlemci konusunda tabii ki amd işlemciler daha iyi ancak oyun oynarken maximum 12 fps oynuyor bence bu fırsat kaçmaz bütçenizi arttırabiliyorsanız kesinlikle alın derim.
Hocam bu sistemi ben de beğendim muhtemelen alacağım fakat bu sisteme hava soğutucu yeter mi yoksa sıvı soğutucu alayım mı 6 tane soğutucu bölmesi var (360mm, 240mm, 120mm). Ayrıca sistem sağlam grafikli oyunlarda 1080p ultra da 60 fps verir mi?

Hocam bu sistemi ben de beğendim muhtemelen alacağım fakat bu sisteme hava soğutucu yeter mi yoksa sıvı soğutucu alayım mı 6 tane soğutucu bölmesi var (360mm, 240mm, 120mm). Ayrıca sistem sağlam grafikli oyunlarda 1080p Ultra da 60 FPS verir mi?

Hocam kusuruma bakmayın sınav döneminde olduğumdan dolayı pek vakit ayıramıyorum bu tür sitelere
Cevabım ise şudur soğutma konusunda kusuruma bakmayın ancak bir bilgim yok fakat bu ekran kartıyla 1080p+RTX+DLSS açarsanız muhteşem bir performans sağlayacaktır tatmin olacağınızdan eminim.

hocam bence psu konusunda markaya takılmayın zaten fps deseniz etkilemiyor oynatıyor mu deseniz oynatmıyor yani güç versin yeter bence
Hocam PSU önemli iş patlayıp kaçak akım yapsa 3090 olsa ne yazar yandıktan sonra fantezi mi yapacağız kartla?
hocam i5 11400F performans olarak 5600x gibi performans verir mi ayrıca gamepower PSU lar güvenilir mi?
O PSU'lar dandik PSU'ya önem ver böyle bir sistem toplayacaksan.

Geri
Yukarı