2200G sistem God of War oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 8gb 3000mhz cl15+Adata Xpg 8gb 3000mhz cl16 ram
Ekran kartı
VEGA 8 2GB
Anakart
BİOSTAR A320M-H
İşlemci
R3 2200G
Merhaba. Şu sıralar God of War oynayasım var. Acaba sistemimle kasmadan FSR açık şekilde 720p low oynayabilir miyim?

Zannetmiyorum. GTX 1050 Ti için 30FPS Low ayarlar diyorlarsa açıkçası o sürünür. Far(far değil FSR klavyenin gazabına uğradım) ne kadar etki eder orasını bilemem. Ama çok aşırı bir fark yaratacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Zannetmiyorum. GTX 1050 Ti için 30FPS Low ayarlar diyorlarsa açıkçası o sürünür. Far ne kadar etki eder orasını bilemem. Ama çok aşırı bir fark yaratacağını zannetmiyorum.

RX550 ile FSR açık 720p Low 40FPS oynandığını gördüm. Bende 30FPS alsam yeter bana.

@SEMIKAANCAKIR , doğal 720p'de ortalama 30 FPS çalıştırabiliyor zaten, ağır combat sahnelerinde olası FPS düşüşleri için de FSR'ı en azından Balanced moda getirirsen oynanabilir düzeye gelebilir tabii görüntü & grafik kalitesi ne kadar tatmin eder orasını bilemem. Bu arada sisteminde çift kanal 16GB RAM'in olması da 2200G için büyük bir avantaj, açıkçası bellek kullanımları ilk yarım saat sonrası sürekli 14-15 GB civarındaydı bende..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı