2200TL 26 jant dağ bisikleti önerisi

hocam ben bianchi montana d kullanıyordum fiyatları hakkında bir fikrim yok biraz ağırdır fakat kadrosu süperdir atlamalar yapabilirsiniz balatalarını bulmanız zor olur fakat uyan balatalar vardır lastikleri çok iyi değil değiştirmenizi öneririm vites takımı iyidir sorun çıkarmaz aldıktan sonra düzenli aralıklarla amortisör bakımı yaparsanız süper olur

Bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz paylaştığım model bu piyasada sıfır olarak alınabilecek en iyi modellerden. Eğer bütçenizi arttıramıyorsanız aynı modeli ikinci el bakabilirsiniz.

Hocam 2. el aramıyorum.

Hocam altus istiyorum demedim bulamaycağımı bende biliyorum sadece vites kolları o model şeklinde olsun istiyorum.
Sıfırına bakarsanız dediğiniz fiyatlarda olduğunu göreceksiniz :)
TADAAAAA

Hocam Corelli bende düşündüm de çok kaliteli midir bilemiyorum o yüzden Corelli hiç bakmadım ben.

Bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz paylaştığım model bu piyasada sıfır olarak alınabilecek en iyi modellerden. Eğer bütçenizi arttıramıyorsanız aynı modeli ikinci el bakabilirsiniz.

hocam ben bianchi montana d kullanıyordum fiyatları hakkında bir fikrim yok biraz ağırdır fakat kadrosu süperdir atlamalar yapabilirsiniz balatalarını bulmanız zor olur fakat uyan balatalar vardır lastikleri çok iyi değil değiştirmenizi öneririm vites takımı iyidir sorun çıkarmaz aldıktan sonra düzenli aralıklarla amortisör bakımı yaparsanız süper olur
NG650 26 HD - Salcano Dağ Bisikleti

Hocam bende bu bisiklet var. Vites takımı Shimano vitesleri de istediğiniz gibi.Kaliteli bisiklet 2 yıl olcak ben biraz hor kullanırım ama hiçbir şey olmadı.

bianchinin mekanik kaliperleri çok iyidir işi biliyorsan düzenli olarak gres yağı sürüp kontrol etmende fayda var arka amortisör istediğini varsayarak söyledim

Yeni konular

Geri
Yukarı