2200TL 26 jant dağ bisikleti önerisi

Bianchi'nin mekanik kaliperleri çok iyidir işi biliyorsan düzenli olarak gres yağı sürüp kontrol etmende fayda var arka amortisör istediğini varsayarak söyledim.

Evet hocam amortisör istiyorum ama disk fren olmasını istiyorum Mosso wildfire 26 v buldum v fren yağmurda falan daha az tutuyorlar o yüzden disk istiyorum.

Hocam Corelli bende düşündüm de çok kaliteli midir bilemiyorum o yüzden Corelli hiç bakmadım ben.

İçini rahatlatacaksa Salcano NG650 ile araba çarptı bisiklet tanınmaz haldeydi yani kalite sağlamlık bu fiyat aralığında senin seçebileceğin bir şey değil git iyisinden kask al beni o kurtardı :)

Altus istiyorum demişsiniz o fiyata Altus bulamazsınız hocam.
Tamamen Altus olmasa da paylaştığım modelde arka aktarıcı Altus.
Hocam Corelli ben de düşündüm de çok kaliteli midir bilemiyorum.
Bu Corelli değil Carraro. Kendim aynı markanın karbon kadrosunu kullanıyorum ve bir arkadaşıma size önerdiğim bisikletin aynısını aldık. Model bazlı bakmak daha doğru olur ve benim paylaştığım model bu piyasada bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi model.

Tamamen Altus olmasa da paylaştığım modelde arka aktarıcı Altus.

Bu Corelli değil Carraro. Kendim aynı markanın karbon kadrosunu kullanıyorum ve bir arkadaşıma size önerdiğim bisikletin aynısını aldık. Model bazlı bakmak daha doğru olur ve benim paylaştığım model bu piyasada bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi model.

hocam arka aktarıcıda altus ile tourneyin farkı yoktur altusta fark ön viteste ve göbekte başlar

Yeni konular

Geri
Yukarı