2200TL 26 jant dağ bisikleti önerisi

Hocam Peugeot M17 nasıldır disk frenler hidrolik midir mekanik midir bir de bunu seçtim.
Buradaki yardımsever arkadaşları 700-1200 TL 2. el bisiklet önerisi bu konuya davet ediyorum. Yardıma ihtiyacım var dostlar.

Hocam bende 2 gündür burada bisiklet arıyorum bisiklet forumlarında daha çok yardımcı olurlar size diye düşünüyorum bulamazsam bende bisiklet forumuna gideceğim.

Hocam Peugeot M17 nasıldır 2100 TL gibi bir fiyata bulunuyor vite modelini bilmiyorum ama çok hoşuma gitti.

Hocam sizce Peugeot M17 mi yoksa Mosso v fren mi?

Hocam bence Mosso ama Peugeot'un M17 modelide hiç fena değil hatta ön amörtisörlerin kilit mekanizması olması güzel Mosso ile fark olarak aynakolu markasız dediğim gibi ileride 150 TL verip aynakolu değiştirirsiniz yolunuza devam edersiniz gibide olabilir birazda size kalmış bir durum ben markasından dolayı da Mosso derdim ama M17 de güzel bir model

Hocam peki diski mekanik mi hidrolik mi?

Hocam bence Mosso ama Peugeot'un M17 modelide hiç fena değil hatta ön amörtisörlerin kilit mekanizması olması güzel Mosso ile fark olarak aynakolu markasız dediğim gibi ileride 150 TL verip aynakolu değiştirirsiniz yolunuza devam edersiniz gibide olabilir birazda size kalmış bir durum ben markasından dolayı da Mosso derdim ama M17 de güzel bir model.
Hocam bence Mosso ama Peugeot'un M17 modelide hiç fena değil hatta ön amörtisörlerin kilit mekanizması olması güzel Mosso ile fark olarak aynakolu markasız dediğim gibi ileride 150 TL verip aynakolu değiştirirsiniz yolunuza devam edersiniz gibide olabilir birazda size kalmış bir durum ben markasından dolayı da Mosso derdim ama M17 de güzel bir model.

Hocam v fren yazıyor ben şimdi araştırdım v fren yazıyor ama fotoğrafta disk fren var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı