2200TL akıllı telefon önerisi

Bütçe
En az :1500TL Max: 2200TL

Emir13

Hectopat
Merhaba coronadan önce telefon alacaktım Redmi Note 8 ama 2600TL olmus bana en az 1500 Max 2200TL telefon önerisi gerek kasmasin RAM'i 2 GB ustunde olsun kamerasi guzel olsun oyun performansi iyi olsun kisacasi alinabilecek en iyi telefon nedir?

Not: Android kullanicisiyim.
Not 2: Samsung, Xiaomi,Huawei olabilir. Alcatel, Realme , Casper, Honor falan sevmem hele General Mobile hiç olmaz.

Son düzenleme:
Merhaba coronadan önce telefon alacaktım Redmi Note 8 ama 2600TL olmus bana en az 1500 Max 2200TL telefon önerisi gerek kasmasin RAM'i 2 GB ustunde olsun kamerasi guzel olsun oyun performansi iyi olsun kisacasi alinabilecek en iyi telefon nedir?

Not: Android kullanicisiyim.
Not 2: Samsung, Xiaomi,Huawei olabilir. Alcatel, Realme , Casper, Honor falan sevmem hele General Mobile hiç olmaz.
Neden Realme sevmiyorsunuz ki. Redmi’ye karşı hemde.

Bilmem alisamadim o markaya ya samsung dusunuyorum daha cok aslinda
Valla ben de çekiniyordum. Şu an Xiaomi kullanıyorum. Anneme telefon bakıyordum. Uzun süre araştırdım. Redmi Note 9 serisi, P40 Lite, Samsung M31 vs vs derken en son kullandığı telefonu iyice arızalanınca biraz araştırma yaptım ve 2500 liraya Realme 6 aldım.

Bence bu fiyatta bu özelliklerde başka telefon yok. Çok beğendim. Yazılımı sade ve akıcı. Ekranı güzel. 128 GB Depolama çok iyi, 4 GB RAM var. Kamerası yeterli. Şık tasarımı var. 1 saatte full şarj olması çok iyi gerçekten. Üstüne 90 HZ ekran tazeleme var. Daha ne olsun. Yeterli yani genel kullanım için. Tabi beklentiye göre değişiyor. Bu fiyata göre özellikleri bence çok iyi.

Tabi ileride ne olur bilemem ama çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Hocam etrafınızda esnaf telefoncular var ise (ki genelde ilçe merkezlerinde olurlar) az pazarlık ile 2100TL civarına Redmi Note 8 Pro alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı