225 TL Router tavsiyesi

fixit

Hectopat
Az önce açtığım konuya gelen yorumlar üzerine bütçemi biraz daha artırıp Router almaya karar verdim. Böylesi benim için çok daha mantıklı. Aşağıda ki modeller arasında kaldım bu modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Bunların haricinde bir modelde olur tabii ki. Bütçem maksimum 200-225 lira civarı.

1.PNG 2.PNG 3.PNG

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul
Az önce açtığım konuya gelen yorumlar üzerine bütçemi biraz daha artırıp Router almaya karar verdim. Böylesi benim için çok daha mantıklı. Aşağıda ki modeller arasında kaldım bu modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Bunların haricinde bir modelde olur tabii ki. Bütçem maksimum 200-225 lira civarı.

Eki Görüntüle 905443 Eki Görüntüle 905444 Eki Görüntüle 905445

Modem olarak Keenetic kullanıyorum. Router olarak Tenda'yı kullanıyorum, öneririm fakat Keenetic Router ile aralarında çok fark olmamasından dolayı Keenetic'i öneririm.

KS
fixit

fixit

Hectopat
Modem olarak Keenetic kullanıyorum. Router olarak Tenda'yı kullanıyorum, öneririm fakat Keenetic Router ile aralarında çok fark olmamasından dolayı Keenetic'i öneririm.
Hocam özellik bakımından Tenda ve Xiaomi'nin ürünleri Keenetic'e göre bir adım önde görünüyorlar. Tenda ve Xiaomi'nin modelleri arasında kaldım ancak tam olarak karar veremiyorum. Çeşitli noktalarda birbirlerine karşı üstünlükleri var. Biraz araştırdım ancak bu konuda bariz bir görüş yok. Seçme noktasında kimisi Tenda'yı kimisi Xiaomi'yi tavsiye etmiş.

Yukarı