22500 TL'lik sistem kredisi madencilikle ödenebilir mi?

Hocam taksitin faizini de ödüyorum da zaten elime yüklü para geçtiğinde direkt öderim.
Hocam boşa ödeyeceğiniz para yerine 2 kart daha alabilirsiniz. Kademeli olarak 6 taksitle alıp kârlara da yine alırsınız. Hem de tüm parayı bir anda riske atmış olmazsınız. Madencilik gelirleri tepetaklak olabilir o zaman üzücü olur o faizi ödemek.

Hocam boşa ödeyeceğiniz para yerine 2 kart daha alabilirsiniz. Kademeli olarak 6 taksitle alıp kârlara da yine alırsınız. Hem de tüm parayı bir anda riske atmış olmazsınız. Madencilik gelirleri tepetaklak olabilir o zaman üzücü olur o faizi ödemek.

Hocam o parayı ben işlersem zaten ödeyebilirim. Hani sonradan para kazansam da direkt öderim o dert değil. 6 taksit alırsam ödeyemem aileminde parasını çırpmak istemem.

Hocam o parayı ben işlersem zaten ödeyebilirim. Hani sonradan para kazansam da direkt öderim o dert değil. 6 taksit alırsam ödeyemem aileminde parasını çırpmak istemem.
Ailenin parası olmayacak ki? Aylık ödeyebileğiniz miktar kadar taksitli bir şey alabilirsiniz.

O zaman başkalarının tavsiyesini istemene pek gerek yok. Sen planını yapmışsın, kim ne derse desin uygulayacaksın. Şimdiden hayırlı olsun :)

Kim ne derse uygulayacak durumda değilim. Ben bu mantıklı mı sorusunu ilettim. Bir liseliyim belki ergence görürsünüz sandım da öyle bir şey olmadı.

Ailenin parası olmayacak ki? Aylık ödeyebileğiniz miktar kadar taksitli bir şey alabilirsiniz.

450TL 650TL okul getirisi - 1392TL XT5700 getirisi - 300TL 1050 Ti getirisi ile 6 ayda 16452 lira ödeyebilirim. Fulledim öyle olsa dahi 16452 lira oldu.

Kim ne derse uygulayacak durumda değilim. Ben bu mantıklı mı sorusunu ilettim. Bir liseliyim belki ergence görürsünüz sandım da öyle bir şey olmadı.
Forumda yaş muhabbeti döndüren görmedim şimdiye kadar ama mining bitti, eth ucuzladı diyenlere zaten bendeki kart 10 lira kazıyor demen komiğime gitti :D 10 lira para değil, kaldı ki o sistemi kullanamayacaksın. Düzgün para kazanayım demen için birkaç tane ekran kartı lazım yoksa anca elektriğini çıkarırsın.

Gidip mouse öneri isteyeceğime yatırım yapmak için öneri alırım sizden.

Forumda yaş muhabbeti döndüren görmedim şimdiye kadar ama mining bitti, ETH ucuzladı diyenlere zaten bendeki kart 10 lira kazıyor demen komiğime gitti :D 10 lira para değil, kaldı ki o sistemi kullanamayacaksın. Düzgün para kazanayım demen için birkaç tane ekran kartı lazım yoksa anca elektriğini çıkarırsın.

O yüzden dedim zaten hocam :D Aynı kafadayız.

450TL 650TL okul getirisi - 1392TL XT5700 getirisi - 300TL 1050 Ti getirisi ile 6 ayda 16452 lira ödeyebilirim. Fulledim öyle olsa dahi 16452 lira oldu.
Hocam buradan yazarak çok fazla uzun olacak. Yarın gün içinde cevap vereyim. Siz farklı bir açıdan düşünüyorsunuz ama burada olay taksit ödemek değil. Taksit ödeyince bir kârınız olmuyor. Amorti süresi dolar kuru, ETH kuru, ETH zorluğu, elektrik fiyatları, devletlerin mining yasağı ihtimali derken kâr etmedikten sonra alınan riski de gözden çıkaralım her şey olması gerektiği gibi bile olsa 20 bin TL faiz size baştan kaybettiriyor. Bunun yerine 8-10 bin TL'lik bir kart alın yavaş yavaş ödeyin. Bitince bir daha... Faize vereceğine mala para verin. Hem de risk daha az olur. ETH geliriyle taksit öderim diye hata yapmayın. Gelirler düşünce taksit ya da kredinizi ödeyemezsiniz. Bunun için 1100 TL- elektrik faturası kadar borçlanmanız lise öğrencisi ve aile evindeki biri için en iyi huzuru ve ekonomik rahatlığı sağlar.

Hayatta risk alanlar kazanır yada kaybeder. Bitcoin şuan düştü ancak artabilir belli olmaz. Ben ilgilendiğim zamanlar 270 bindi bir baktık 700 bin oldu. Sonra yine aşşağıya indi kazanan kazandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı