Çözüldü 22H2'ye nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Speeddemon5

Decapat
Daha fazla  
Ben şu an bu sürümdeyim. 22H2'ye nasıl geçebilirim? Technopat Sosyal'in İndir makalesinde yeni sürüm yayınlanmamış bir yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 158
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben şu an bu sürümdeyim. 22H2'ye nasıl geçebilirim? Technopat Sosyal'in indir makalesinde yeni sürüm yayınlanmamış bir yardımcı olabilir misiniz?

Hocam ilk olarak Download Windows Insider Preview ISO bu siteye girin. Microsoft'un kendi sitesi, oraya mail adresiniz ile giriş yapın. Tabii Insider programına daha önce kayıt olmanız lazım. Sonra 22621 sürüm onizleme yazıyor onu seçin, dilinizi seçin. 64 Bit zaten başka sürümü yok. ISO'yu indirin ve ISO indikten sonra ISO içindeki setup.exe dosyasını çalıştırın. Ondan sonra devam edeceksiniz.

Ya da Select language for Windows 11, version 22H2 (22621.1) amd64
Bu siteden de indirebilirsiniz. Burada mail girmiyorsunuz. En sonunda ZIP dosyası iniyor onu çıkar diyeceksiniz. Çıkardıktan sonra, CMD dosyası var, onu yönetici olarak açtığınız zaman inecektir. Güvenlidir. Ben de zaman zaman Insider sürümlerini buradan indiriyorum.
Hocam şu anki durum nedir? UUP Dump ile mi yaptınız, yoksa Microsoft'un kendi sitesinden mi?
Hocam merhaba, 2. seçeneği uyguladım, şu an da cmd sayfası şu şekilde, bu aşamada ne yapmam gerekli, bir hata mı yaptım? NOT: konuyu hortlattığım için özür dilerim ama bunu yazmam gerekti <3

Dosya Ekleri

• resim_2022-09-24_235930525.png
    resim_2022-09-24_235930525.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 17
Hocam merhaba, 2. seçeneği uyguladım, şu an da CMD sayfası şu şekilde, bu aşamada ne yapmam gerekli, bir hata mı yaptım? Not: Konuyu hortlattığım için özür dilerim ama bunu yazmam gerekti <3

@408157 @Umut Nas hocalara sorun yine de emin olmak için.

Hocam bekleyeceksiniz diye biliyorum ancak yanlışta olabilirim uzun süre geçti aradan unuttum.

bu videoyu izleyin hocam süreçler anlatılıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@LaruN hocam kusura bakmayın fazla bilgim yok yalnızca işinize belki yarar diye video attım ancak başka arkadaşlar daha iyi bilebilir.

Son düzenleme:
@408157 @Umut Nas hocalara sorun yine de emin olmak için.

Hocam bekleyeceksiniz diye biliyorum ancak yanlışta olabilirim uzun süre geçti aradan unuttum.

bu videoyu izleyin hocam süreçler anlatılıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@LaruN hocam kusura bakmayın fazla bilgim yok yalnızca işinize belki yarar diye video attım ancak başka arkadaşlar daha iyi bilebilir.
Hocam yaptım elinize sağlık <3

Yeni konular

Geri
Yukarı