23-24'' monitör önerisi

Celtic_frost

Decapat
Herkese merhaba,

23-24'' arası parlaklığı değiştirebileceğim (okuma moduna alma gibide olur) kaliteli bir monitör tavsiyesi rica edecektim.
Ekran kartım "Reddevil 6600 XT DP ve HDMI çıkışlı" ve oynayağım oyunlar sadece "Diablo 4", "Baldurs Gate 3" gibi yeni çıkacak izometrik açılı RPG oyunlar.
Bütçe 3000-4000 TL arası.

Teşekkür ederim herkese.

Son düzenleme:
Herkese merhaba,

23-24'' arası parlaklığı değiştirebileceğim (okuma moduna alma gibide olur) kaliteli bir monitör tavsiyesi rica edecektim.
Ekran kartım "Reddevil 6600 XT DP ve HDMI çıkışlı" ve oynayağım oyunlar sadece "Diablo 4", "Baldurs Gate 3" gibi yeni çıkacak izometrik açılı RPG oyunlar.

Teşekkür ederim herkese.
Bütçe nedir ?

Evet hocam. AOC 24G2SPU/BK ile beraber 5000 TL'ye kadar olan en iyi 24 inç monitör.
Monitörde Samsung ve Asus dışı deneyimim hiç yok, Gigabyte'ı hep anakartı ile biliyordum. Hemen inceliyorum Youtube'da teşekkürler. Parlaklık kısma var mı onada bakacağım.

Evet hocam. AOC 24G2SPU/BK ile beraber 5000 TL'ye kadar olan en iyi 24 inç monitör.
Hocam DP kablo mu kullanayım, yoksa HDMI mı ? içinden çıkan kablolar yeterli mi yoksa ayrıca Ugreen gibi kablo alayım mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı