23 bin TL sistem önerisi

Merhaba herkese.
22-23 bin TL arası RTX 3060'lı+monitör ve klavye dahil sistem toplamak istiyorum oyun için kullanacığım en başta CS:GO oynuyorum tavsiyelerinizi bekliyorum iyi Sosyaller teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2X;

23,244 TL tutuyor. AAA oyunlarda oynuyorsanız böyle bir sistem daha iyi olur. Sadece CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ekran kartından kısıp işlemci yükseltilebilir. @messinicocugu hocamızında yorumunu alalım.

2X;

23,244 TL tutuyor. AAA oyunlarda oynuyorsanız böyle bir sistem daha iyi olur. Sadece CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ekran kartından kısıp işlemci yükseltilebilir. @messinicocugu hocamızında yorumunu alalım.

SSD'ye o parayı vereceğime Kioxia M.2 SSD almak daha mantıklı.

Hocam RTX 3060'lı bir sistem istiyordum ama evet daha çok rekabetçi tarzı oyunlar oynayacağım bir de ileride belki yayın açabilirim.
Böyle bir sistem toplanabilir şahsen.

2X;

23,204 TL tutuyor.

2X;

23,204 TL tutuyor.

Hocam sadece kasa mini değil de Dark maxima V12 olsa daha iyi olur aynı fiyat.
Bir de 1 Click OC biraz ısınıyor daha iyi eklerseniz daha iyi olur.

2X;

23,204 TL tutuyor.

Mesela.
https://www.akakce.com/ekran-karti/...lhr-8-gb-gddr6-256-bit-fiyati,1473386924.html
Bunlar daha iyi olur aynı fiyata.

Hocam peki bu sisteme işlemciye için stok soğutucu yeterli olur mu bir de parçaları direkt bu linkten almamı mı tavsiye edersiniz yoksa İtopya GameGaraj vs gibi yerlerden mi, daha önce PC toplama tecrübemde olmadı ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim.

Hocam peki bu sisteme işlemciye için stok soğutucu yeterli olur mu bir de parçaları direkt bu linkten almamı mı tavsiye edersiniz yoksa İtopya GameGaraj vs gibi yerlerden mi, daha önce PC toplama tecrübemde olmadı ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim.
Paylaştığım linklerden alabilirsin, güvenilirdir. Stok soğutucu yeterli olmayabilir. Eğer alabilirseniz bu soğutucuyu alın.

Geri
Yukarı