23 oyunlu PS3 kaç TL eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Piyasadan haberin var mı? İnsanlar oyunsuz PS3'leri bile 1000 TL'ye anca satıyor.
2000 TL abartı bir rakam, ama en azından 1200-1300 ederi vardır.
Tamam hocam sizin için 1300 olsun. 😅 Yine 1300’den koyun ya da 1500’den koyun istediğiniz fiyata satmaya çalışın.

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda PS4 almayı düşünüyorum. Eski laptopum için birisi ile 850 TL'ye anlaştık. Onun dışında PS4 almak için PS3'ümü de satmayı düşünüyorum. Sizce konsolu kaç TL'ye satmalıyım? @Cruslan ve @Furkan17TR hocalarımızı da etiketleyelim.

Konsol: Cuh 3012a içinde hen kurulu 500 GB PS3 Slim model.

Kutulu oyunlar:

-GTA 5.
-Red redemption 1.
-Kill zone 2 Platinum.
-Uncharted 3 (Türkçe dublaj)
-Watch Dogs 1.
-Battlefield 3.
-Hitman absolution.
-Call of Duty mw 3.
-GTA 4
-Grand turismo 5 prologue.
- Special forces.
-Minecraft.
-Pes 2017.
-FIFA 16 Deluxe Edition.
-FIFA 15.
-Pes 2014.
-Pes 2009.
-Pes 2008.
-Street Fighter 4.
-Viking Battle for asgard.
-Hitman HD trilogy.
-WWE all stars.

Konsolun içindeki oyunlar:

-Uncharted 1.
-CoD mw2.
-The Last of Us.
-L. A. Noire.
-Journey.
-Assassin's Creed 4: Black Flag.

Kimse kutulu oyunlara bakmıyor alan kırık PS3 alıyor. Şimdi korsono dostok yok yazan troller gelir. Kutulu oyunları ayrı ayrı satın konsoluda 800'e satın 1300 falan diyenler kendilerini çok zeki sanıyorlar Letgo'dan kimse 1300 TL vermez elinizde kalır ve ülkemizde kimse pazarlık etmeden bir şey almaz.

Yerinizde olsam 1400 TL'den aşağı satmazdım. Ticaret zaman işidir acele etmeyin. Tamam daha düşük fiyatlarda yine PS3 ilanları mutlaka vardır ama hemen hemen hepsi kırık cihazlardır. Sizin cihazınız anladığım kadarıyla orijinal. Onun için orijinal almak isteyen nadir kişilerden birine denk gelirseniz çok rahat 1400-1500 TL'ye satabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü orijinalini bulmak epey zorlaştı PS3'lerin. Herkes ucuza oyun oynayayım kafasında alıcı değil yani. Kimileri de nostalji amaçlı alabiliyor. Onun için bence acele etmeyin, en az 1400'ü var diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı