230 TL 120 GB SSD Önerisi

cprldms

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 120 GB SSD alacağım. Seçenek olarak elimde Adata SU650 ve Sandisk 120 GB Plus var. Acaba hangisi daha mantıklıdır? 200-230 lira civarı, başka önerebileceğiniz SSD var mıdır? İşletim sistemi kurmak için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplar için herkese teşekkürler. Sanırım tercihimi James Donkey'den yana kullanacağım. 3 Yıl bire bir değişim garantisi cazip geldi.

Uyarı için teşekkürler. Bu konuları görmemiştim en ufak bir boot sorunu bütün paramın boşa gitmesini sağlayabilir. Bilgisiyarı yayın için kullandığımdan işletim sistemini ssd üzerine kurmam şart. Sanırım sizin tavsiyenize uyup Adata SU800'den şaşmamak daha garanti olacak.

Uyarı için teşekkürler. Bu konuları görmemiştim en ufak bir boot sorunu bütün paramın boşa gitmesini sağlayabilir. Bilgisiyarı yayın için kullandığımdan işletim sistemini ssd üzerine kurmam şart. Sanırım sizin tavsiyenize uyup Adata SU800'den şaşmamak daha garanti olacak.
Kesinlikle bahsedilen model alınabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı