2300-2400 TL sistem toplama

Khimaira

Hectopat
Daha fazla  
Sadece kasa toplayacağım arkadaslar. Butce belirttigim gibi max 2400 kesinlikle gecmemesini istiyorum. Çizim ve oyun icin kullanmayi planliyorum. Oyun olarak ise GTA 5, LoL, Dota civ5-6 CS:GO gibi.

Not: Güncel olarak bu aralıkta açılmış konu görmediğim için açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde i5 işlemci koymazdım ama çizim falan diyince en azından bir i5 olsun dedim.
2300 tl i5 sistem.PNG

ssd sonra alsam onun yerine ekran kartını daha da güçlendirsem olmaz mı ? Yada işlemci ? ssd 2-3 ay bekleyebilir.
Khimaira benim hesabım banlı cevap veremedim.

Ssd den kısıp ekran kartını upgrade edebilirsin mesela 1050 ti olabilir.

hocam kasa ve güç kaynağı 300 dolaylarnda gördüğüm kadarıyla. 500W kasa bulmuştum 200 gibi. Bunuda kullanarak rx 470 alabilir miyim ? yada rx 470 olacak şekilde 2400 Tl tutarnda bir sistem yapabilir miyim?

Ekran kartı değiştirmesi zordur al sat en pahalı parça olduğu için almışken onu iyisini alayım diğerlerini ağır ağır değiştiririm diye düşünüyorum

Hocam o zaman şöyle bir şey yaptım sanırım en uygunu bu ilerde de bir ssd ve ram takviyesi yaparsan gayet güzel olur.
2400 tl alternatif sistem.PNG

Hocam o zaman şöyle bir şey yaptım sanırım en uygunu bu ilerde de bir ssd ve ram takviyesi yaparsan gayet güzel olur. Eki Görüntüle 196491

Hocam anakart işlemci bellek hdd dahil her şeyi aynı düşünmüşüz. Dediğiniz gibi ilerde ram ve ssd takviyesi yaparım. Peki bu sistem güncel oyunlarda mesela gta 5 high da 1080 p de rahat oynatır mı ?
Ayrıca kaç sene oyunları sıkıntısız oynayabilirim ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı