2300 TL 165 Hz monitör önerisi

Bence en güvenilir Amazon içlerinde 1 ay içinde iade sağlıyor.(satıcı Amazon olursa)
Diğer siteler iade vermiyor ürün kırık gelmezse. Monitörü daha önce duymadım birkaç gün önce 1950 TL fiyatı varmış.

Ben araştırdımda kavislilerde sıkıntı çıkabiliyormş FPS oyunlarında normal düz monitör önerebilir misiniz?
MSI Optix G27C4 27'' 165Hz 1MS(MPRT) CURVED FreeSync™ OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu buldumda ghosting yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Ben araştırdımda kavislilerde sıkıntı çıkabiliyormş FPS oyunlarında normal düz monitör önerebilir misiniz?
MSI Optix G27C4 27'' 165Hz 1MS(MPRT) CURVED FreeSync™ OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu buldumda ghosting yaşar mıyım?
MSI Optix AG32CV kullanıyorum. FPS türünde hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Sıkıntıdan kastın ne tam söylersen yardımcı olmaya çalışayım. MSFS, War Thunder da oynuyorum büyük ekran oldukça keyifli oluyor. 1080p versiyonu bendeki bu arada.
Ürünün kutusunu açmamışsanız olabiliyor ancak kullandıysanız cayamıyorsunuz.
Kutuyu güzelce açarsan kullanabiliyorsunuz. Çok ürün iade ettim öyle.

MSI Optix AG32CV kullanıyorum. FPS türünde hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Sıkıntıdan kastın ne tam söylersen yardımcı olmaya çalışayım. MSFS, War Thunder da oynuyorum büyük ekran oldukça keyifli oluyor. 1080p versiyonu bendeki bu arada.

Kutuyu güzelce açarsan kullanabiliyorsunuz. Çok ürün iade ettim öyle.
Lütfen yanlış yönlendirme yapmayın. Sizin iade edebilmiş olmanız başkalarının iade edebileceği anlamını taşımıyor ne yazık ki. Bu durum satıcı Hepsiburada olduğunda geçerli ayrıca, eskisi gibi değil iade politikaları maalesef…

9C54F19A-B975-4F62-AF69-83FCDB6B3826.jpeg

58EFE32B-4DBC-4A27-A006-A3908AA139BE.jpeg

Lütfen yanlış yönlendirme yapmayın. Sizin iade edebilmiş olmanız başkalarının iade edebileceği anlamını taşımıyor ne yazık ki. Bu durum satıcı Hepsiburada olduğunda geçerli ayrıca, eskisi gibi değil iade politikaları maalesef…

Eki Görüntüle 1076459

Eki Görüntüle 1076455
O zaman site belirteyim. Hepsiburada'dan zorunda kalmadıkça alışveriş yapmıyorum. N11, Trendyol, İncehesap sorun çıkarmıyor bu konuda. Kutuyu açarken temiz açıyorum jelatinleri vs. İade edeceksem de güzelce temizleyip bana geldiği şekilde paketleyip gönderiyorum.

Öncelikle merhaba! Kendi laptopuma takabileceğim 2000-2300 TL arası 165 Hz veya 150 Hz 1920x1080 (kavisli monitör olursa sevinirim) monitör önerisi HDMI ile başlayacağım laptopuma ve sadece monitörün ekranını kullanacağım. Yani kısacası 144 veya 165 Hz, 1920x1080, 27" HDMI ile laptopuma bağlayabileceğim monitör önerisi. (monitör kavisli olursa sevinirim)

O zaman site belirteyim. Hepsiburada'dan zorunda kalmadıkça alışveriş yapmıyorum. N11, Trendyol, İncehesap sorun çıkarmıyor bu konuda. Kutuyu açarken temiz açıyorum jelatinleri vs. İade edeceksem de güzelce temizleyip bana geldiği şekilde paketleyip gönderiyorum.
N11‘in politikasıda aynı servis raporu almadan iade edemiyorsunuz. 2 gün önce monitör aldım ve uğraş veriyorum. Diğer yazdıklarınızı bilmiyorum ama Amazon’un satıcısı Amazon’sa politikası siz kullanın iade alırız diyorlar. Hatta iade süresi 1 ay.

Yeni konular

Geri
Yukarı