2300 TL monitör önerisi

omeratila

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, zamanında 8000 TL'ye bir PC topladım. Uzun zamandır AOC 60 Hz bir monitör kullanıyorum, aşırı mutsuzum. Yeni bir monitör alacağım, kafam çok karışık. Ne almalıyım?
Ekran kartım: GTX1060 Dual OC.
Monitörde istediğim özellikler: VA panel, 165 Hz, 24 inch, 2K veya 1080p, 1 ms, G-Sync uyumlu.
Bütcem: 2300 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, zamanında 8000 TL'ye bir PC topladım. Uzun zamandır AOC 60 Hz bir monitör kullanıyorum, aşırı mutsuzum. Yeni bir monitör alacağım, kafam çok karışık. Ne almalıyım?
Ekran kartım: GTX1060 Dual OC.
Monitörde istediğim özellikler: VA panel, 165 Hz, 24 inch, 2K veya 1080p, 1 ms, G-Sync uyumlu.
Bütcem: 2300 TL.

Neden şu anki monitörünüzden şikayetçisiniz.

Ghosting var , monitor o parayı verdik ten sonra delirip kırmaya kalkarsın . En uygun ips fakat ışık sızması , ölü piksel ve gsync durumlarını araştır ondan sonra al .Ben de Va kullanıyordum 6 ay zor dayandım satıp ips panel monitor aldım.
Bak sevgili arkadaşım bu benim deneyimim 32 inç 2k Va panelli monitör 4800 e vatan dan aldım hiç bir şeyi doğru düzgün çalışmıyor şu 6 ay direndim şu an da kullandığım monitör imza ayarların da var . Maddi manevi yıpranır sin bilgin olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ghosting var , monitor o parayı verdik ten sonra delirip kırmaya kalkarsın . En uygun ips fakat ışık sızması , ölü piksel ve gsync durumlarını araştır ondan sonra al .Ben de Va kullanıyordum 6 ay zor dayandım satıp ips panel monitor aldım.
Bak sevgili arkadaşım bu benim deneyimim 32 inç 2k Va panelli monitör 4800 e vatan dan aldım hiç bir şeyi doğru düzgün çalışmıyor şu 6 ay direndim şu an da kullandığım monitör imza ayarların da var . Maddi manevi yıpranır sin bilgin olsun.
Haklısın VA paneller baya kötü. Şu an piyasadaki IPS paneller daha iyi ghosting konusunda.

Ghosting var, monitör o parayı verdikten sonra delirip kırmaya kalkarsın. En uygun IPS fakat ışık sızması, ölü piksel ve G-SYNC durumlarını araştır ondan sonra al. Ben de VA kullanıyordum 6 ay zor dayandım satıp IPS panel monitör aldım.
Bak sevgili arkadaşım bu benim deneyimim 32 inç 2K VA panelli monitör 4800'e Vatan'dan aldım hiçbir şeyi doğru düzgün çalışmıyor şu 6 ay direndim şu an da kullandığım monitör imza ayarların da var. Maddi manevi yıpranır sin bilgin olsun.

Ben monitör tavsiyesi istemiştim :D.

Fiyat takibi yapmıyorum , LG ve wievsonic
olabilir maddi yata bakar wievsonic elit yada LG den nano ips 27gn850 maddi olarak daha uygun gibi tabi gene de sen bilirsin .

Yeni konular

Geri
Yukarı