2300 TL oyun bilgisayarı toplama

Ne yazık ki bu kurla sıfır güzel bir sistem toplamak pek mümkün değil. 2.el düşünür müsünüz?

Bu bir 2. El sistemdir

İşlemci:X3440 100 TL

Ekran kartı:RX 570 1000 TL

Anakart:GA-P55-US3L 360 TL

Ram: Killisre DDR 3 16 GB 1600mhz Ram 250 TL(link verilebilir)

Kasa ve Psu yu siz seçin 400w kaliteli bir psu yeterli gelecektir.

HDD ve SSD: 400 TL

Hatam var ise affola şöyle öte beri bir sistem örneği sizi oldukça tatmin edecektir.

Yaklaşık 2400 TL yapıyor ama SSD eklemeyebilirsiniz.

Not: Ekran Kartı ve Depolama seçeneği sıfır fiyattır diğer ürünlerin ise bozuk gelme yada bozulma ihtimali çok ama çok düşüktür

2300.PNG

Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama

Ryzen 3 2200g tek başına bir oyuncu bilgisyarı değildir. Muhakkak bir ekran kartı gerekir.
Üzerinde GT 1030'a yakın bir GPU bulunuyor bu işlemcinin. Oyun performanslarına bakabilirsiniz. Muhakkak siz bunları biliyorsunuzdur ancak ben yine de konu sahibi için de belirtmiş olayım.
Şahsi fikrim bu sistem sıfır olsa da yeterli olmadığı.
Burada 2300 TL'lik bir sistemden bahsediyoruz. Dizmiş olduğum sistem DDR4, AM4 soketli (geleceğe dönük) ve 240 GB SSD'li. Bir tane bile 2. el bir bileşen yok. Bunları göz önüne alırsak bana oldukça yeterli geldi.

İleride de GTX 1050 Ti gibi bir ekran kartı takviyesi yapılabilir. Sisteme kaliteli bir 400W güç kaynağı koydum. Eğer biraz daha bütçe artırılabilirse güç kaynağı 500W'a çıkartılabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı