2300 TL telefon önerisi

G6'da kronik sorun var. Nokia 8 kamera olarak başarılı değil. Pocophone F1 yine iyi bir tercih olabilir. Mi 8 Lite iyi ama daha iyileri çıkacak yakın zamanda.
G5'ten sonra kalmadı deniliyor. Bir daha araştırmanızı tavsiye ederim. NOKİA 8 sadece kamera için değil; ozo audio , SD 835 , çift taraflı kamera kullanımına , ön tarafta 4 k video kaydı gibi çoğu telefonda bulunmayan özelliklere de sahip. MI 8 LITE yeteri kadar iyi olduğunu düşünüyorum.

100 tl. ekle meizu 16 al. Sd 710 ois'li arka kamera, s amoled ekran (çentiksiz), özgün ve güzel tasarımı var. Hem type c hemde 3,5 mm giriş var tasarımı ve donanımı başarılı bir model pişman etmez.

G5'ten sonra kalmadı deniliyor. Bir daha araştırmanızı tavsiye ederim. NOKİA 8 sadece kamera için değil; ozo audio , SD 835 , çift taraflı kamera kullanımına , ön tarafta 4 k video kaydı gibi çoğu telefonda bulunmayan özelliklere de sahip. MI 8 LITE yeteri kadar iyi olduğunu düşünüyorum.
G6'da kronik sorunla karşılaşanlar var hala sadece sorun yaşama ihtimali azaltılmış o kadar. Sorun yaşayan gördüm yine de. Nokia 8 performanslı bir telefon ama tasarım ve kamera olarak giriş seviyesi. Mi 8 Lite'de iyi ama yakın zamanda Redmi Note 7 sunulacağı için alınmamalı bana kalırsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı