2300 TL'ye iPhone X satılması normal mi?

mehmet kaynarca

Hectopat
Karşıma çıkan reklamdaki adam bana böyle söyledi ve kendine güvenebileceğimi hatta kimliği ile beraber resim atacağını söyledi. Sizce alınır mı? Bana 1 kilo salatalık göndereceğini düşünüyorum.
Telefonlar mağazada deneme ürünü olan (galiba teşhir ürünü deniyor) teşhir ürünü imiş ve adımıza SIM kaydı yapılıyor ,eğer başka birisi SIM takarsa çalışmıyormuş.

Dosya Ekleri

• tecno_gsm-20220126-0001.jpg
    tecno_gsm-20220126-0001.jpg
    155,7 KB · Görüntüleme: 97
  • Screenshot_2022-01-26-02-11-26-167.jpeg
    Screenshot_2022-01-26-02-11-26-167.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleyen: Moderatör:
Karşıma çıkan reklamdaki adam bana böyle söyledi ve kendine güvenebileceğimi hatta kimliği ile beraber resim atacağını söyledi. Sizce alınır mı? Bana 1 kilo salatalık göndereceğini düşünüyorum.
Telefonlar mağazada deneme ürünü olan (galiba teşhir ürünü deniyor) teşhir ürünü imiş ve adımıza SIM kaydı yapılıyor, eğer başka birisi SIM takarsa çalışmıyormuş.

Hahahahsha hocam iPhone X yerine noki göndereceğine o kadar eminim ki 5000 TL'ye iphpne 13 Pro Max diyor dolara çevirse gene zarara geçiyor adam zararına satma meraki var demek ki.

Bunun doğru olma ihtimali yok. Paranı kaptırma. Bunun dolandırıcılığını yapan insanın kimlik sahteciliği yapmasının önünde bir engel yok.

Tablet reyiz'in telefon reyiz versiyonu geliyor galiba.😅
Ya da çalıntı maldır.
Apple çalıntı malları anında sistem üzerinden kilitliyor, bir örneği ABD'de yağmalar sırasında yaşanmıştı.

Telefonlar mağazada deneme ürünü olan (galiba teşhir ürünü deniyor) teşhir ürünü imiş ve adımıza SIM kaydı yapılıyor, eğer başka birisi SIM takarsa çalışmıyormuş.

Bunların ömrü 1 yıl oluyor ileride aynı fiyata bedelini ödüyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı