23000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
23000 TL
Eki Görüntüle 1428824
servisle görüştüm isterseniz ürünü gönderin biz bakalım dediler göndermeyi düşünmüyorum. Şuan, bu durumdan dolayı benim kullanamadığım hiçbir özellik beni etkilemediğinden problem görmüyorum.
Bu arada forza5i de indirmeye koydum yarına anca iner ahahah :D
Güncellemeler kısmında isteğe bağlı güncellemeleri bir kontrol edin. Muhtemelen eksik driverlar orada gözükecektir.

Güncellemeler kısmında isteğe bağlı güncellemeleri bir kontrol edin. Muhtemelen eksik driverlar orada gözükecektir.
Yok hocam win updatedeki isteğe bağlı güncellemeler olsun, Acer care center daki güncellemeler olsun, Intel drivers support programı olsun hepsi güncel gösteriyor fakat gitmiyor.

Yok hocam Win Update'deki isteğe bağlı güncellemeler olsun, Acer care Center'daki güncellemeler olsun, Intel drivers Support programı olsun hepsi güncel gösteriyor fakat gitmiyor.

Windows 10 mu yüklediniz.

Hocam bu arada ben kurulumu yaptım. Bilinmeyen sürücüler bende de vardı. Acer'in kendi sitesinden bütün sürücüleri yükleyince sorun çözüldü.

Hocam bu arada ben kurulumu yaptım. Bilinmeyen sürücüler bende de vardı. Acer'in kendi sitesinden bütün sürücüleri yükleyince sorun çözüldü.

İnceleme konu başlığı altında deneyimlerimi yazdım bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı