23300 TL Laptop Önerisi

OEM Key alabilirsiniz. Her şeyi tek cümlede söylemeyecek ben hata yaptım. Taş çatlasın 130 ₺'ye bulabiliyorsunuz.
Biliyorum. Onların orijinal olup olmadığını bilmiyorum. Microsofttan almak daha sağlam bence.
Hocam masaüstü neden tercih etmiyorsunuz hem daha uygun hem 20 bin TL'ye 3080'li bir kasa bulursunuz.
Teknofeste giderken sırtımda kasa taşıyamayacağım için tercih etmedim 🙂

Kasayı sen taşıyacaksın galiba.

Oyun için laptop alınmaz, alacaksan da elit soğutması olmalı bütçeyi rahat aşar. Oyun masaüstünde oynanır, ama diğer işleri de varsa dizüstü alır hepsini görür bu kadar basit taşıma olayı da diğer işleri varsa tercih etmeli yoksa keyfine göre laptop oyuna gölge düşürür kimse aksini iddia etmesin.

Oyun içinse laptop almayın.

Şu mesajları okumadan neden yorum yapıyosunuz anlamıyorum arkadaş. Adam diyor ki "teknofeste giderken sırtımda kasa taşıyamayacağım için tercih etmedim"
Siz diyorsunuz "oyun içinse laptop almayın"

Oyun için laptop alınmaz, alacaksan da elit soğutması olmalı bütçeyi rahat aşar. Oyun masaüstünde oynanır, ama diğer işleri de varsa dizüstü alır hepsini görür bu kadar basit taşıma olayı da diğer işleri varsa tercih etmeli yoksa keyfine göre laptop oyuna gölge düşürür kimse aksini iddia etmesin.

Burada ısınma sorunlu laptop kullanmış almayın diyor.

Geri
Yukarı